Rysunki na ścianach w kuchni

Rysunki na ścianach w kuchni

Charakterystyka techniczna

Czas realizacji 1 tydzień złożoności połowie malowane na ścianie techniką malarską farba akrylowa fantazja Materiały i lakierów szczególnie trudne miejsca do malowania

Rysunki na ścianach w kuchni aby ten pokój indywidualne, wygodne i przytulne. Nasi artyści, mający duże doświadczenie, gotowy urządzić swoją kuchnię w zależności od wymagań i preferencji. Po tym wszystkim, kuchnia – serce domu, gdzie zacząć dzień filiżankę kawy lub herbaty, a zakończyć jego obiad z rodziną.

Praca w kuchni została skomplikowana przez fakt, że został już ustawiony i powiesił na ścianach prawie wszystkich mebli, więc dostęp do powierzchni roboczej było trudne. Jednakże, w oparciu o swoje doświadczenie i profesjonalizm, zrobiliśmy najbardziej twórczo podszedł do zadania przed nami. Właściciel chciał z kuchni Rysunki na ścianach w kuchni przeprowadzono w stylu fantasy.

Działka dla obrazu została podjęta Fantastycznie piękny kwiat, który zdawał się unosić nad blatem kuchennym. Artysta próbował narysować kwiat, tak że wydawało się, że płatki drżą na wietrze i stworzył iluzję ruchu. I na pierwszy rzut oka trudno jest zrozumieć, że przed tobą: kwiat lub motyla.

Pomimo faktu, że w celu utworzenia rysunek na ścianie zostały wybrane zimne kolory, obraz nie jest wrażenie zimna. Wręcz przeciwnie, to wypełnia pokój z lekkiego, przytulności i komfortu. W takich ścian byłoby pożądane, aby przygotować smaczne potrawy, aby zadowolić członków rodziny i gości.

Ponadto, korzystanie z farbami akrylowymi i lakierem pozwala kochankę bez żadnych problemów roboczych ścianę umyć bez obawy, że postać będzie się pogorszyć.

Share →