Rytuał zalotów - tradycje i zwyczaje

Rite kojarzeń – tradycje i zwyczaje

Rite kojarzeń częścią jednego z długiej serii ceremonii, które poprzedzają ważne wydarzenia – ślub. Proces przygotowania do wesela tak długo, tylko dla niego, aby spędzić kilka miesięcy lub nawet lat. Piękne, co fascynuje kojarzeń ślubu stopniowo powraca do naszego codziennego życia, narzeczeństwie scenariusze rytualne stają się popularne, a pomysł gry na ślub właściwie przyciąga coraz więcej narzeczonych.

Zwyczaje zalotów dużej mierze stracone, słyszeliśmy tylko echa informacji. Jeśli chcesz narzeczeństwie rytuał odbyło wszystkich zasad, trzeba będzie przeprowadzić wszystkie etapy rytuału randki Narzeczeni na ślub.

Na terytorium współczesnej Rosji kojarzeń jest proces poszukiwania panny młodej pary. To był pierwszy rytuał ślubu całym cyklu. Lista niezbędnych kroków, które muszą upłynąć nowożeńcom wyglądał tak:

 1. Zaloty,
 2. Panna młoda,
 3. Zaangażowanie (zaręczyny)
 4. Conspiracy (PCC) i dvoroglyadene pana młodego.
 5. Wieczór panieński, wieczór kawalerski
 6. Ślub
 7. Noc poślubna
 8. Drugi dzień ślubu,
 9. Trzeci dzień ślubu,
 10. Miesiąc miodowy,
 11. Rocznica ślubu.

Nowoczesny ślub obejmuje obniżone celnej kojarzeń, swatanie i często poprzedza formalne wprowadzenie rodziców i zaloty odbywa się bliżej rodziny i formalnych rozwiązań problemów, które są zazwyczaj skierowane do konspiracji.

Jak to zaloty ślub?

Ślub kojarzeń prowadzone w domu, w którym panna młoda mieszka. Jeśli dziewczyna i facet i facet żyć razem, przychodzi do domu, do rodziców, i powitanie gości.

W roli osoby odpowiedzialnej za przeprowadzenie rytuału wybrany swata. Narzeczeni nie miały być w miłości, a nawet więcej, w intymnej związku. Wierzono, że odpowiedzialność za znalezienie idealnej pary krewnych są młodzi, i tylko oni będą w stanie wybrać dobrą narzeczoną.

W tym przypadku, rytuał zalotów łączy inspekcję. Czasami mężczyzna i kobieta są już znane, a potem zaloty był kierunkowe i krewni panny młodej przyszedł z przygotowanego roztworu: panna młoda prowadzona symboliczne.

Ogólnie swatanie nie jest niczym innym niż negocjacji między rodzinami. Swat przez pana młodego stara się wymyślić dla niego lepsze, lepiej panny młodej, panna młoda swat ma na celu lepsze obecna dziewczyna z rodziny pana młodego nie skąpić na konspiracji, a do zakupu.

Profesjonalne swat cieszył wielki szacunek dla ludzi, i to od jej decyzji może zależeć od wyniku zalotów. Jak swat otrzymał pieniądze za swoją pracę, mogą wrócić sytuacja była w korzystnym kierunku, pan młody ożenić się więcej «opłacalny» panna młoda. Obecnie szukać swat stracił tak pilny, a to może być każdy dobry przyjaciel rodziny, ale co ważniejsze, że nie był spokrewniony z każdej strony pana młodego lub panny młodej.

Na zalotów zakłada zwyczaj, że swat przez pana młodego pierwszy przychodzi do domu, do rodziców panny młodej i zaczyna gratulacyjny mowy. Spotyka swata z oblubienicy i zaczyna pochwała. Zaleca się, aby przeczytać artykuł o tym, jak specjalny rytuał zalotów pana młodego.

Jeżeli chcesz, aby napisać dla Ciebie wyjątkową kojarzeń scenariusz lub narzeczonej cenę, zadzwoń do nas + 7-983 -168-05-98 lub napisać w wygodny dla siebie sposób.

Share →