Saffron tort - najlepsze recepty. Jak przygotować i smaczne ...

Saffron tort – najlepsze recepty. Jak gotować ciasto i pyszne szafran.

Saffron tort – ogólne zasady i metody wytwarzania

Co to jest tort? Jest to przede wszystkim święto dobrej myśli, ciepły wieczór przy rodzinnym stole. Ciasto – jest królem każdej uroczystości. A dlaczego musi triumfować? Czy to nie miło jest usiąść z filiżanką herbaty w dzień powszedni i cieszyć kawałek pysznego deseru? I nie koniecznie gotować coś wielkiego zrobić mały ucztę dla zmysłów.

Po tym wszystkim, istnieje wiele przepisów na ciasta, które są bardzo łatwe do przygotowania i nie zajmują zbyt dużo cennego czasu. Ta kategoria może być bezpiecznie przypisać znanej ciasta «Saffron czapka mleka», Jest on przygotowany w ciągu kilku minut, ale wynik jest po prostu niesamowite.

Pomimo prostej receptury, ciasto «Saffron czapka mleka» godne najwyższej pochwały. Pakowacz ciasto w skład których koniecznie obejmuje miodu nasączone słodkim śmietanę – to jest to, co stanowi podstawę tradycyjnej «Lnianki», Chociaż preparaty krem ​​może się nieco zmieniać według własnego uznania (dodaj śmietanę, na przykład, mleka skondensowanego lub przecieru owocowego), podstawą jest zawsze kwaśna.

Niektóre kobiety używać krem ​​z mleka skondensowanego i miękkiego masła, ale w praktyce nie pozwala takiej masie shortcakes wyciek wystarczy.

Szafran ciasto – przygotowanie produktów

Tak więc, głównym «atrakcja» ciasto jest, oczywiście, śmietana, śmietana wykonane. Dlatego też, po prostu musi być świeży, grubości i tłuszczu (co najmniej 35% tłuszczu) i nie-kwaśne. Kupując ten produkt mleczny, najpierw upewnij się jego jakość. W przeciwnym razie ryzyko dokładnie zepsuć smak przyszłości «Saffron czapka mleka»,

Poza tym krem ​​zdecydowanie potrzebujemy miód, dobrze przesianej mąki, jajek, cukru i masła. Wiele udekorować ciasto z pokruszonych orzechów, a między tortille plam dżem owocowy lub konfitur, więc zadbać i nabycia tych składników.

Ginger cake – najlepsze przepisy kulinarne

1 przepisu: Ginger Ciasto Klasyczny

«Saffron czapka mleka» – Jedną z ulubionych deserów dzieci i dorosłych. Klasyczny przepis na ten tort jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Ale każda kobieta, dodając do niego coś nowego, starając się pozostawić swoje piętno indywidualności i tworzyć własne kulinarne arcydzieło.

Jednak «animusz» Ciasto bez zmian – cienkie pierniki namoczone w bujnej śmietaną.

– dwie szklanki cukru (w porządku)

– 3-4 łyżki. łyżki miodu

– . jednej godziny. loże masło

– soda oczyszczona (nie ślizga się)

– Artykuł cztery. mąka

– 500 ml tłuszczu śmietaną

Sposób przygotowania:

1. Krem beat tłuszczu i cukru miksera (najlepiej z proszku lub piasku) w gęstej piany. Umieść w zimnie przez 30-60 minut.

2. Przygotować ciasto. Rub jajka z cukrem (1 szklanka), masła, miodu i sody. Mieszanie składników i umieścić mieszaninę w łaźni wodnej, dręczony 15-20 minut, okresowo mieszając. Ostrzeżenie! W tym celu konieczne jest, aby mieć głębokie miski jako mieszaniny podczas ogrzewania zwiększa się kilka razy. Msza zdjąć z ognia, nieco ostygła i służyć Wlać około 4 szklanki mąki (ciasto nie powinno być płynne).

Następnie podzielić ciasto na 10 kawałków, z których kulki toczą się w dół i wali je w mące. Następnie ostrożnie odwinąć część rundy cienkich warstw. Pieczemy je w piekarniku (na 200 stopni), aż gotowane.

Następnie przycięte na krawędziach i wykończenia nie rzucać – my ich.

3. Dostajemy śmietanę z lodówki, a my płaszcz im tortille, układając je jedna na drugiej. Nie zapomnij retuszu ciasto po bokach, aby uniknąć luki. Na koniec naszej ciasto i posypać zmiażdżonych skrawki ciasta. Usuń zimny deser w 12:00.

Jak widać, to proste! Jedz na zdrowie!

Przepis 2: Ginger ciasto z orzechami i owocami

Podstawą tego «Lnianki» leżą bita śmietana, owoce, orzechy i, oczywiście, kochanie. Ciasto umieścić łatwo i szybko rozwijali bardzo dobrze, i ciasta pieczone w ciągu kilku minut. Więc przygotowania i smak.

Share →