Sala włosów

Sala włosów

Fryzury ślubne 2014

Fryzura – Jednym z najważniejszych elementów wizerunku panny młodej ślub. Przecież każda dziewczyna chce wyglądać jak dziecko na jej ślub prawdziwa księżniczka, piękna i kobieca.

Pojęcie piękna i idealna obrazu w każdej panny młodej – zwłaszcza indywidualnie, więc w ramach przygotowań do uroczystości ślubnej jest bardzo ważne, po pierwsze, aby zrozumieć siebie i przedstawić obraz, który chcesz, i drugie. znaleźć kogoś zdolnego, by poczuć nastrój, chęć zrozumienia i idealnie przekłada się na rzeczywistość.

Dokładnie to, że przed dzień ślubu musi być co najmniej raz na spotkanie z stylistą, aby omówić i wypróbować kilka opcji fryzur ślubnych, odebrać je na zdjęciu, makijażu, w rezultacie – do określenia i wybrać najbardziej.

Absolutny trend fryzur ślubnych, które będą kontynuowane w 2014 roku – naturalność. Złożonych konstrukcji, nadużywanie pinów i mocowania – wszystko to w przeszłości.

I tak, w celu określenia tendencji fryzury ślubne 2014 są następujące:

• naturalność i prostota

• Kwiaty we włosach, piękne felgi

• Minimum szpilki i mocowania

• Piękna tkania

• Duże loki

Fryzury ślubne z loków

Fryzury z lokami bardzo lubią romantyczną naturę. I wybrać prawo opcji nie jest tak trudne: ciasne, małe, lekko falisty … Ale pisk w 2014 roku – to nic nie kosztuje dużych loków.

Fryzura się powietrza i światła, a obraz – swobodnie.

Fryzury ślubne z elementów oplotu

W 2014 roku, nie tracą swoich fryzur ślubnych z przydatności elementów oplotu. Co by to było: francuski lub grecki Spit, rozpuszczone włosy z klatki w formie plecionki lub warkocz z boku – ty decydujesz. Modne, a pierwszy i drugi i trzeci. W konstrukcji fryzury z ukośnym oczywistego wyobraźni.

Pamiętaj, aby dodać cyrkonie lub jasne żywe kolory.

Zebrane włosów

Fryzury z włosów zebranych – jest niezaprzeczalna klasyczne, a jeśli zdecydujesz się na nim – nigdy nie będzie przegrany. Warianty ogrodzenia włosów – mnóstwo zbierane włosów może być bujne, gładkie lub odwrotnie. Można zwolnić bang, lub też dołączyć go do jednej lub drugiej stronie.

Ważne jest, że niektóre z wybranej fryzury czujesz się komfortowo i przez cały dzień ślubu bardzo zadowoleni z podziwu spojrzenia z najbliższymi.

Ślub Salon «Violanta» – zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami!

Share →