Sałatka seler do utraty wagi

Sałatka seler do utraty wagi

Każdy wie, że naturalny „palniki” tłuszcz jest ananas, ale nie jest dobrze znany fakt, że seler ma podobne właściwości. Co więcej, jest naukowo udowodnione: jedzenie selera, mamy mniej kalorii niż się wydaje na jej wchłanianie. Razem kalorii to przydatne warzyw tylko 18 kcal. Oto przydatne arytmetyka.

Byłoby miło, gdyby to się stało z cukierkami! Ale niestety …

Jedzenie selera aktywuje procesy metaboliczne w organizmie. A to, jak wiemy, jest kluczem do sukcesu w każdej skutecznej diety. Podobnie jak wielu dietetyków świata tego warzywa, a do tego, że ma zdolność do tłumienia apetytu, ale to jest bardzo bogata w mikroelementy: cynk, potas, wapń, witaminy C i wiele innych.

Możesz jeść żadnej części selera. Co do zasady, korzenie są gotowane lub pieczone, łodyg – duszone, smażone, spożywane świeże. Liście tej rośliny są szeroko stosowane jako kulinarnych zieleni i nasiona są przyprawy.

Ponadto, seler – idealny dodatek do wszelkich dań, jak również doskonałą bazą wypadową do różnych sałatek, w tym diety. Oferujemy Państwu kilka receptur sałatka z selera do utraty wagi. Takie sałatki diety są nie tylko użyteczne, ale smaczne. th

3-4 papryki, 5-6 gałązki pietruszki i selera korzenia zmiażdżone. Otrzymaną masę wylewa szklankę jogurtu o niskiej zawartości tłuszczu i dokładnie wymieszać. Opcjonalnie można dodać schepotochku sól. Nawiasem mówiąc, tego popularnego receptury i kosmetyczek.

Na składników sałatki zwanej „Sałatka piękno.”

Sałatka seler do utraty wagi: Drugi przepis

Jeden gotowane buraki, drobno ciąć i łączy się z posiekanym selerem belki. W sałatce dodaje 5-6 krople oliwy z oliwek. Następnie, wszystkie składniki są mieszane.

W ciągu 20 minut należy podać napar sałatki, a następnie służyć.

Seler przepis sałatka odchudzanie trzecia

W tartym jabłkiem dodatku zgnieciony pęczek selera, 3-4 gałązek koperku, pęczek zielonej cebuli. Do otrzymanej mieszaniny przelewa się kilka kropli oleju słonecznikowego. Miesza.

Sałatka seler dietetyczne odchudzanie gotowy.

Share →