Sałatka z buraków

Sałatka z buraków

Chcesz pyszne i satysfakcjonujące nakarmić całą rodzinę sałatkę. gotować z gotowanych buraków. Jest to pełne witamin i błonnika, to jest jasne i słodkie – to tylko kilka powodów, dla których konieczne jest przygotowanie buraki często. Burak jest użyteczna dla ludzi, którzy mają problemy z trawieniem.

Oczywiście, tym więcej korzyści przyniesie w surowej postaci, ale jeśli opcja ta jest nie do przyjęcia dla Ciebie, ugotować z tego zdjęcia recepty.

Aby przygotować dwie części muszą mieć pod ręką:

  • buraki czerwone średniej wielkości – 1 szt;.
  • Sery – 160-170 g;
  • sól;
  • garść migdałów;
  • majonez – ’80

Przygotowanie sałatka z buraków:

Aby rozpocząć put gulasz z buraków. Umieścić go w pojemniku do gotowania, zalać zimną wodą i dodać szczyptę soli. Wybierz małych bulw ciemny kolor, są o wiele słodsze. Aby buraków nie jest stracone kolor podczas gotowania, nie odciąć końcówkę. Warto zwrócić uwagę na proces wytwarzania masy włóknistej, jak tylko czyraki zmniejszyć intensywność ogniska.

Albo nie próbuj podłączyć kilka razy gotowości, inaczej krem ​​”go” w wodzie. Kucharz będzie musiał około 20 do 35 minut.

Podczas gotowanych buraków, zetrzeć na tarce ser. Aby sałatka była łagodna, wolą łagodniejsze odmiany. Postaraj się mieć gorzki smak, ale nie oznacza kwaśny.

Grind migdały. Jest to możliwe dzięki tarce, szlifierki lub innego helikoptera, a może po prostu posiekać nożem. Jeśli skóra jest migdałów łatwo usunąć, to lepiej, aby rzucić. Jeśli dom nie został migdałów zastąpić go z orzechami.

Smak sałatki zmiana ta nie wpływa na wiele. Niedoświadczony smakoszy nawet nie rozumiem.

Buraki ostygnięcia. Jest to konieczne, aby ser topiony i było wygodniej je udoskonalić dalej. Oczyść go ze skóry i pokroić wskazówki. Tarka. Wybiera stronę.

Sałatka będzie wyglądać tak estetyczne, albo ryzykować przekształcając go w miąższu buraka.

Skropić majonezu, sól i wymieszać delikatnie mało i gruntownie wszystkie składniki. Umieść sałatkę z buraków na kilka minut do lodówki. Są ludzie, którzy nie dostrzegają majonez, można zastąpić go z kilkoma kroplami oliwy z oliwek.

Niektóre z nich dodaje sałatka czosnek. Tak więc, w tym przykładzie wykonania jest bardzo smaczne. Ta opcja jest przeznaczona tylko na obiad, jak smak czosnku „towarzyszy” bardzo długo.

A jeśli chcesz się odprężyć i bliskich buraczkami w ciągu dnia w celu uzyskania najlepszej czosnek.

Podawać sałatkę z gotowanych buraków, gotowane w tym przepisie, po prostu schłodzone. Dekoracje mogą być całe lub posiekane orzechy i zioła. Appetit!

Eugene

w znalezieniu odpowiedniego przepisu pomoże Sitemap

Spis treści

  • Buraczane Sałatki
  • sałatka z gotowanych buraków
  • sałatka z gotowanych buraków recepty ze zdjęciami
  • ЁhЎhyaE ёrirE CC ёthiv skhch trЁsh
  • Share →