Sałatka z buraków

Sałatka z buraków

Sałatka z buraków jest zawsze pyszne i bardzo pomocny! Najpopularniejsze sałatka z buraczkami tam. Ale oprócz niego istnieje wiele nie mniej pyszne sałatki i praktyczne.

Proponuję spróbować tych raczej proste i szybkie przepisy.

Buraczane sałatkowe, śliwek i jabłek

Składniki:

(4-6 porcje)

  500 gr. gotowane buraki 1 duże jabłko 100g. pestki śliwek 100 gr. orzechów włoskich 1 łyżka 1,5 łyżki miodu majonez

 • Dietetyczne sałatka buraki, jabłka i śliwki cieszyć się uczciwą połowę ludzkości, ponieważ ta sałatka smaczne, zdrowe, lekkie i jednocześnie odżywia.

  Co do drugiej połowy ludzkości, dla mężczyzn, szczególnie konserwatywne, dla którego „najlepszych ryb – kiełbasa”, to lepiej wybrać coś bardziej tradycyjnego, takie jak sałatka z kurczakiem i grzybami. A my, którzy zawsze powinny wyglądać najlepiej, pieścić sobie to przysmak, zwłaszcza, że ​​przepis sałatka z buraków jest bardzo prosta.

 • Sałatka słodkie buraki mieć lepszy wybór, aby zatrzymać się na dwóch lub trzech małych korzeni. Jak zawsze gotować do miękkości buraki. Czyste, a następnie drobno cięte.

  Jeśli lokalny supermarket sprzedaje gotowane buraki w szczelnie zamkniętym opakowaniu, jest także bardzo odpowiednia dla naszej sałatki. Podobnie, obrane i pokrojone w kostkę.

 • Słodkie jabłko przeciąć na pół, usunąć rdzeń. Możesz usunąć skórę. Jabłko pokroić w kostkę.
 • Śliwki są drobno cięte.

  Jeśli śliwki suchawy, następnie moczone w niewielkiej ilości wody.

 • Wymieszać buraki, jabłka, śliwki, posiekane orzechy włoskie. Wymieszać, dodać miód i majonez.

  Oczywiście, lepiej jest korzystać z domową majonez.

 • Mniam-mniam nasza sałatka z buraków. jabłka i śliwki gotowe! Dla najlepszego smaku, pożądane jest przedstawienie sałatkę co najmniej kilka godzin, ale najbardziej niecierpliwi mogą zjeść na raz)))

Sałatka z grzybami buraków

Składniki:

(4 porcje)

  3 średnie buraki 1 cebula 100-150 g. pieczarki 1 łyżka 2 łyżki tartego chrzanu zielonych oliwek lub oleju sól słonecznik

 • Buraczki ugotować w mundurkach do miękkości, po schłodzeniu obrane. Buraki na trzech głównych tёrochke.
 • Cut cebulę w drobną kostkę, smażyć cebulę w warzyw maslitse dopóki światła złoty kolor.
 • Grzyby ugotować, ostudzić, a następnie pokroić w paski. Dwa lub trzy piękne rezerwy grzyby do dekoracji naszego witaminy sałatki.
 • Połącz buraki, rumiane cebuli i grzybów, dodać starty korzeń chrzanu, jak zawsze, sól do smaku.
 • Sałatka z buraków i grzybów ubranych w oleju lub olej roślinny lub majonezu.
 • Rozkładamy salaterce, udekorować gałązkami zieleni każda (koperek, pietruszka), włożyć grzyby na szczycie bramki.

  PSSvekla tak łatwo dostępne i tanie, błędnie sklasyfikowane jako regularne jedzenie, ale na próżno. Niewiele osób wie, że buraki – to prawdziwa naturalna lekarz. A Hipokrates wiedział i liczone buraki w roślinach leczniczych, a lekarz Paracelsus używane buraki w leczeniu chorób krwi.

  Wyjątkowość jest treść betaina buraków. To obniża poziom homocysteiny betainy – toksyczne amino powoduje choroby układu krążenia. Oprócz buraków zawiera ogromne ilości żelaza i jodu i witaminy B, P, i bardzo rzadko witaminy U, który jest znany ze swoich właściwości antyalergiczne. Ponadto zwiększa buraków trawienia i metabolizmu, ma wpływ regenerujący na całym ciele.

  Dlatego upewnij się, że to buraki w diecie, tym bardziej, że gotowane zachowuje niemal wszystkie swoje własności.

Share →