Sałatka z kapusty pekińskiej

Sałatka z kapusty pekińskiej

Każdy, kto ma interes w zdrowej żywności, diety, prędzej czy później staje przed wyzwaniem opracowania menu odpowiadające „norm” z ich diety. Na diecie bez mięsa, bez słodyczy, bez tłuszczu miał usłyszeć. Ale dieta bez warzyw, wydaje się niemożliwe. Chociaż

Najlepszym sposobem, aby połączyć warzywa do codziennego użytku, nie tylko na diecie, tym sałatki. Surówka (lat Salata -. „Słony”) – zimno naczynie wykonane z różnych warzyw, aromatyzowane opatrunku i może być stosowany jako oddzielny Petriego lub jako dodatek.

Moim zdaniem, najbardziej skutecznym i „bezpieczne” diety, ja nie żartuję, to dieta raczej zrównoważona dieta, która była obowiązkowa kosztem spożywanych kalorii. Pamiętaj prostych potraw tabeli kalorii, nie wszystkie, ale tylko te, które normalnie jeść, nie jest trudne. A w przygotowaniu posiłków codzienne menu, po prostu podsumować jako „swoich” kalorii.

Właściwie ten przepis, zaczynam serię artykułów dotyczących przygotowania dietetycznych środków spożywczych dla niskokalorycznej diety. Sałatka z kapusty pekińskiej pierwszy.

Tak, surówka z kapusty pekińskiej.

Składniki:

Kapusta pekińska, cebula, koperek, pietruszka, marchew, seler, oliwa z oliwek, cytryna, sól

Porcje kalorii. 115 kcal

Porcji Waga. 270 gramów

Z tego przepisu, trzeba:

Kapusta pekińska jest z natury – sałata lodowa. W żywności spożywane zieleń liści. Wiele też jeść białe ogonki, ale dla jednego ich nie lubię.

Podczas gotowania z liści sałaty, a także kapusta pekińska, wielu popełnia błąd krojenia liści nóż. Za pomocą tego sposobu komórki uszkodzone przez mielenie liści i rozpoczyna wyciek soku. Sałatka jest mokry, wodnisty.

Lepiej jest wybrać liście na kawałki po prostu przekazał.

Share →