Sałatka z łososia soli

Sałatka z łososia soli

Czas przygotowania: 20 minut

Sałatka z łososia sól – pyszne świąteczne sałatki spektakularne przy obsłudze może być punktem programu świątecznego. Prosty przepis sałatka z solą łososia – ładne sałatki na święta!

Opis preparatu:

Przed ostatnim święto Nowego Roku miała do czynienia z całorocznym problemu – co ugotować? Najbardziej bolesne pytanie – sałatki. Tradycyjne sałatki stały się nudne i zmęczeni, byli nawet nikt nie dotyka. Potrzebujesz czegoś oryginalnego.

Ale w tym samym czasie, trzeba gotować coś, co będzie cieszyć się wszystkim – czyli dużo eksperymentować ze składnikami jest także możliwe.

Rozwiązanie – sałatka z soli łososia. Przynajmniej mój problem, postanowił – porwała ze stołu sylwestrowej lub nie przed wszystkim. Generalnie, aby przygotować sałatkę z solonego łososia można nie tylko na Nowy Rok, ale także na inne uroczyste święto – urodziny, na przykład, zwłaszcza, jeśli nie jest obchodzone w lecie.

W skrócie, jeśli kucharz – wybrać i jak przygotować sałatkę z solonego łososia – pokaz w tym przepisie ze zdjęciami.

Składniki:

    Solone łososia — 150 gramów sera — 150 gram Jaja — 3 szt ogórki — 2 kawałki kukurydzy — 250 g Majonez — – Do smaku sól i pieprz — – Do smaku

Porcje: 6

Share →