Sałatka z łososiem osolonej

Sałatka z łososiem osolonej

Sałatka z łososia z awokado solonych i zielone jabłko jest proste, łatwe i zdrowe sałatki, idealne na świątecznym stole. Gotować go w dowolnym momencie roku.

Jak przygotować sałatkę z solonego łososia

Do napełniania, trzepaczka lekko oliwą z oliwek, sok z cytryny, do smaku solą i pieprzem.

Wszystkie przygotowane pokarmy, miejsce w salaterce, polać sosem i wymieszać.

Top posypać posiekane zielone cebuli. Udekoruj pióra.

Porady dla Wybór osolonej sałatka z łososia

Pakowane próżniowo Wybierz ryby. Metoda ta jest zaprojektowana tak długo, jak to możliwe, aby zachować świeżość żywności, to nie jest skuteczny, jak można sądzić. W warunkach próżni może być również rozmnażanie bakterii, które są niebezpieczne dla ludzi, a niektóre mikroorganizmy doskonale przystosowane do niskich temperaturach lodówek (agregaty wody lodowej).

Jeśli chcesz, aby uchronić się od dodatków chemicznych solone ryby, można marynowane świeże czerwone ryby w domu. Ale pamiętaj, że solone łososia – nie jest ambasadorem trochę soli tylko silna ambasador jest w stanie zniszczyć larwy, które mogą być albo w jelitach ryb, a także w kapsułkach mięśniowych. Solone ryby otrzymuje się przez wysalanie wytrzymały podczas krótkiego czasu od kilku dni do dwóch zależnie od wielkości części.

Lee moczyć aby solone. Po prostu nie pozbyć się soli, ale również na rozpuszczalnych w wodzie substancji mineralnych (białka i azotu bez białka), które znacząco smaku i wartości odżywczych łososia i zwiększenie masy ciała ze względu na wodzie ryb o około 30%.

Katarzyna Svetlov specjalnie dla copyright © Magia Eda.RU.

Share →