Sałatka z wędzonej kiełbasy c.

Sałatka z wędzonej kiełbasy c.

Pozdrowienia dla wszystkich odwiedzających mojego kulinarnego bloga. Oferuję Państwu kilka prostych sałatkę z kiełbasą. Wszyscy dzielą wędzone i majonez. Ale jest to niezbędne, aby zmienić jeden lub dwa składniki, a otrzymasz zupełnie nowy smak.

Spróbuj, może ktoś z nich będzie jak w szczególności.

Sałatka z kiełbasą i papryką. Wędzone 150 m 1 duży ziemniak, 1 strąk słodkiej papryki, 1 marchew, 100 g zielonego groszku z puszki, 1 pęczek zielonej cebuli, sól do smaku, majonez.

Ugotować ziemniaki i marchew. Kiełbasa, papryka, ziemniaki, marchew, pokroić w drobną kostkę. Dodaj posiekane zielone cebuli, zielony groszek, sól, majonez i wymieszać.

Sałatka z kiełbasą i grzybami. 200 m dowolnym wędzone, 200 g puszkach grzybów, 1 jabłko, 2 ziemniaki, majonez do smaku.

Ziemniaki wrzenia, chłodzi się i tnie w kostki. Wytnij kiełbasa na drobne paski, grzyby – pokrojone jabłko drobno cięte lub natrzeć na grubej tarce. Wszystkie składniki połączyć, doprawić majonezem i wymieszać.

Kapusty z kiełbasą. 300 g świeżej kapusty, 300 g kiełbasy wędzonej, 1 marchewka, 2 jajka, 200 g puszkach groszkiem, pieprz, sól do smaku, majonez.

Drobno posiekać kapustę, trochę soli i mash ręce, aby zwolnić sok. Kiełbasę pokroić w drobną kostkę. Ugotuj jajka i natrzeć na grubej tarce.

Skórki Marchew i ruszt. Sól i pieprz, dodać majonez i dobrze wymieszać.

Sałatka z kiełbasą i serem. 350 gr. wędzone; 250 gr. ser; 3 ogórki; 4 ziemniaki gotowane; 1banka zielony groszek; zieleni; majonez.

Ziemniaki ugotować. Kiełbasa, ziemniaki, ogórki, pokroić w kostkę. Dodać starty ser na grubej tarce. To również umieścić zielony groszek i majonez.

Wszystko wymieszać i udekorować zielenią.

Wszystko appetit bon!

Wpisz adres e-mail:

Share →