Sałatka ze świeżych ogórków

Sałatka ze świeżych ogórków

«Ogórek na łóżku, to znaczy, że wszystko jest w porządku», Jak dotąd jest to prawo, które mówi, myślimy, patrząc na nowo zebranych ogórków. Jasny, zielony, wrażliwy pupyrchatoy, dobrze, po prostu cud. Nie wystarczy już po zalewie zimowym i solone do smaku, i wszelkiego rodzaju sałatek, aby przygotować się do zimy, a tak łatwo jeść dużo świeżych ogórków. Jak mogli nie jak te, które kupujemy w zimie czeka stole noworocznym.

Te i pachnące i smaczne, uprawiane pod tym słońcem Washed rosę. Ale w zimie, więc chcą trochę latem, więc musimy kupić po wygórowanych cenach i ogórkiem, poczuć trochę ulubiony smak i trochę zadowolić bliskich. W lecie możliwość pod warunkiem w pełni. Najpierw próbowałem ogórki, jak mówią, jest po prostu tak: solą i chlebem, młodych ziemniaków z tłuszczem, ale teraz nadszedł czas na surówek, a na co dzień, aby zaskoczyć swoich bliskich z nowego arcydzieła ogórka, dobre mizeria można przygotować zestaw. A co najważniejsze, większość składników są proste, niedrogie. Oto one, w grow ogrodzie.

Oskubać – i sałatki.

Składniki:

3 jajka,

Cóż, wpada na klasykę! W lipcu, w sezonie ogórków, jak tego warzywa nie tylko powiesić się, można przygotować tę sałatkę prawie codziennie – po prostu jako przekąska.

1 ząbek czosnku,

2 łyżeczki. Świeży koperek,

1 łyżka. łyżka oleju słonecznikowego

1 łyżka. łyżka octu,

sól i pieprz (do smaku).

Przygotowanie:

Umyj ogórki i pokroić: Pierwsza połowa wzdłużnie, a następnie każda połowa na 3-4 części, i wreszcie, każdy kawałek na pół jeszcze. Dodać pokrojone ogórki w misce.

Share →