Sandały 2012 wiosna

Sandały 2012 wiosna

Lot połowie grudnia, i niech stado święta Nowego Roku, z tym samym prędkość przeciągnięcia zimie, aby dać miejsce do długo oczekiwanej wiosny i lata obiecujący.

Kontynuując przegląd wiosnę modne buty w 2012 . Przygotowaliśmy dla Ciebie najbardziej kompletny fotoreportaż na temat w RuNet «Moda sandały Latem 2012 roku», 10 najpopularniejszych trendy zaobserwowane w kolekcjach projektantów obuwia, zebraliśmy dla Ciebie! Wszystkie zdjęcia wybrane z wiosennej letnich kolekcji obuwia w 2012 roku, a wkrótce pojawi się w sprzedaży!

Yay!

2012 letnie sandały w stylu minimalistycznym

Wdzięku pierścienie, nie ma platformy, na cienkich ramiączkach i bez kwiatów obsesyjno strazikov — nic więcej. Takie modele sandały oznaczone nas w kolekcjach marki Salvatore Ferragamo, Christian Louboutin, Fendi i inne marki butów zaprojektowanych, aby podkreślić piękno kobiecych nóg i zapewnić magiczną karencji odejść.

Kryzys nie jest stadnina przeszkodą

Zdaniem wielu analityków, w czasach kryzysu gospodarczego w całym cywilizowanym świecie, kobiety podświadomie starają się być bardziej atrakcyjne i wyborze wysokie obcasy i platformy. Sądząc po kryzysie 2012 trendów obuwniczych — On jest w pełnym rozkwicie. Platforma i obcasy sandały — Summer Fashion 2012 Ty.

Wedge i platformy — codziennym towarzyszem

W sandały mody hippie lat 70 kliny ozdobione przedmioty z wikliny, koraliki, ozdoby etnicznych. Wśród kwiatów naturalnych odcieni klinów sandały dominowały w lipcu nieba, trawy i cegły kolorów w celu dopasowania do zewnętrznej letni miasto.

Sandały w stylu rzymskim

Kolejny trend w modzie w sandałach — z długimi paskami style, które obejmują łydki. Takie modele są reprezentowane w zbiorach sandały Sergio Rossi, Brian Atwood, Donna Karan i wiele innych.

Piękne złote sandały 2012

Być może najbardziej buty stały trend w odcieniach — jest to złoto. Sandały złoty kolor były szczególnie piękne w kolekcji Emilio Pucci, Fendi, Lanvin.

Złoty Obcas

Dla tych, którzy nie lubią dodatkowy blask w akcesoria, wiosna 2012 przedstawił kolejną ładną tendencję do butów — sandały z pięty na złoty kolor. Bardzo elegancki i jednocześnie nie jest zbyt widoczne. Szczególnie podobało mi się model Pierre Hardi, Lanvin i Diego Dolcini.

Przezroczyste koronki Wiosna 2012

Moda na przezroczystej wkładania buta kontynuuje swój marsz całej kolekcji mody projektantów na całym świecie. Wybraliśmy najbardziej udanych modeli sandałów ze wstawkami z materiałów przezroczystych.

Kwiaty

Bez motywy roślinne nie mogą wykonywać żadnej wiosna w świecie mody. I tym razem warty buta zadowolony próbki buty ozdobione aplikacjami w postaci kwiatów i po prostu wypisuje w stylu kwiatu.

Multitsvet

Feerią barw wychodzi z mody w historii, a latem, trend ten jest rządzony przez marek mody z nawiązką. Kolekcje Tabitha Simmons, Pierre Hardi, Roberto Cavalli i inne marki zadowolony sandały z mnóstwem kolorowych pasków. Te kolory można łączyć ulubioną parę butów z praktycznie nieograniczonej liczby stroje.

Blue Lagoon

Widzieliśmy takie piękne i modne sandały latem 2012 roku. Czy podoba Ci się nasz fotoreportaż? Proszę oceniać i komentować!

Share →