Schabowe w języku francuskim

Schabowe w języku francuskim

Klasyczne kotlety i długie ulubione danie dla każdego wakacje i stołem. I różne kuchnie mają swoje własne specyficzne podejście do ich wytwarzania, a sam mięso może być inna. To nie musi być, że mięso wieprzowe, można łatwo używać i cielęciny i indyka i kurczaka.

Dziś jednak, sugerujemy dokonać klasycznej wersji tej potrawy schabowe w języku francuskim, ponieważ ten rodzaj mięsa jest inny bogactwo i wielką wrażliwość.

Należy pamiętać, że kotlety mięsne trzeba wybrać najświeższe, nie mrożone i polędwiczki wieprzowe (część bitochnaya) powinna być gładka, miękka, bez smug. Ale, w tym samym czasie, może być obecne w mięsie w małej ilości tłuszczu, ponieważ jest obecność tłuszczu, kotlety zapewnia soczystość i miękkości, które mówiło.

Porcji: 5

Kalorie: Wysoka kaloryczność

Kalorii na porcję: 765 kcal

Gotować kotlety w języku francuskim, należy:

    żółty ser – 0,4 kg polędwiczki wieprzowe (cue) – 0,4-0,5 kg majonez – 200-250 g cebuli – 3 szt. świeże pomidory – 2-3 szt, olej roślinny (rafinowany) do smażenia zmielony czarny pieprz sól.

Jak gotować kotlety w języku francuskim.

1. Jak zawsze zaczynamy od przygotowania mięsa: pranie wieprzowego dokładnie pod bieżącą wodą (a nawet lepiej moczyć go w zwykłej wodzie przez 15-20 minut), a następnie suszy się je papierowym ręcznikiem i pokroić w poprzek włókien na porcje kawałki grubości około palec.

2. Mamy ramię kuchnia młotek i odeprzeć każdy kawałek mięsa żebrowanego stronie młotkiem, należy użyć opakowania plastikowe do soku z mięsa nie jest rozpylany wokół. Teraz każdy kawałek wieprzowiny odzwierciedlenie solą, pieprzem i posypać, w razie potrzeby, innych ulubionych przypraw posypać / przyprawy.

3. Składane kotlety w dogodnym miski, przykryć pokrywą na wierzchu samego lub Folie i przesłać w lodówce mięsa powinna być nasycona przypraw (około pół godziny).

4. Aby nie tracić czasu, zajmiemy przygotowywanie innych produktów do naszych kotletów. Wyczyść cebulę z łuską, przemywa pomidorów pod bieżącą wodą i wysuszyć na papierowym ręczniku. Następnie posiekać cebulę w cienkie pierścienie lub pół pierścieni. Pomidorów pocięto na cienkie plastry w podobny sposób.

W tym przypadku, krążki cebuli należy podzielić ręce do lepszych narybku.

5. W osobnej misce rub na grubej tarce ser (najlepiej durum, na przykład, rosyjski).

6. Przygotować naczynie do pieczenia: posmarować olejem lub pokryły dno z pieczenia papier / folię, która, nawiasem mówiąc, trzeba być lekko nasmarowane. Tak, leżał oderwany kawałki wieprzowiny na blasze w jednej warstwie, a następnie rozpowszechniać je na powierzchni pomidorów i cebuli.

7. Najlepsze warzywa zrobić grubą siatkę majonez i dokładnie rozprowadzić łyżką majonezu na powierzchni mięsa. Posypać tartym serem i zbyt równomiernie rozprowadzić go.

Wyślij blachy do pieczenia w nagrzanego piekarnika już 200-220 stopni przez 20-30 minut, aby zakończyć gotowanie mięsa i sera rumieńcem.

Nie należy przesadzać z kotlety w piekarniku, lub mogą iść twarde i suche i nagrać na ser i zamieniają się w skorupie. Dlatego też, po upływie 20 minut, sprawdzić poziom przygotowania mięsa nożem (jeśli jest miękka, więc jest gotowy).

Gotowe schabowe w French wyciągnąć z piekarnika, dać im kilka minut do ostygnięcia, następnie służyć do stołu gorące. Oraz jako dodatkowe wsparcie oferuje gościom pyszne ryż z jajkiem w chińskich lub aromatycznych warzyw w garnku.

Wszystko dobry apetyt, traktować swoich bliskich tylko pyszne dania aromatyczne!

Materiał należy witryny 1001eda.com

Share →