Schabowe z suszonymi śliwkami

Schabowe z suszonymi śliwkami

Myśl, a nie gotować żeberka tam. Kuchni kaukaskiej. czy raczej kuchni Kaukazu, charakteryzuje stosowania niektórych produktów, często spotykanych jedynie na Kaukazie. Często bardzo trudno odtworzyć danie jedzenie, nie typowy dla naszych części. Niemniej jednak, nawet jeśli takiej niedogodności, kuchni kaukaskiej jest lubiany i rozsianych po całym świecie. Pozyskanie popularność na całym świecie, jak zupy – kharcho. Sos tkemali. Kaukaski szaszłyk. chinkali. satzivi itp Kuchnia kaukaska często opierają się na ogólnej zasadzie – kontrast słodkie i pikantne, pikantne i pachnące.

Przydatne warzywa ponadto stosować jako oddzielną płytkę, na ogół nie jest dokładnie pasuje do mięsa i nie ma doprawione lecz dopełniacz.

Ogromny wybór wszelkiego rodzaju sosów, ze słodkiej lub kwaśnej, ognistym spalania. Adzhika różnego rodzaju opcji. satsebeli, tkemali. Najbardziej znanym jest bazhe sosem (bazhi) na podstawie orzechów i octu winnego.

Bez kwaśnych owoców nie są kuchni kaukaskiej. W toku są dzikich owoców – tkemali, tarniny, derenia i ogród – Śliwka, Śliwka.

Szczególnie popularne owoce tkemali, choć najczęściej są z powodzeniem zastąpić drenażu. Również używane nawet wędzone, suszone lub owoc. Suszone śliwki owoce – śliwki, niezwykłe dzieło do gotowania.

Z dodatkiem suszonych śliwek żywności, nie są one po prostu wyjątkowy, że prawdziwy smak, nic więcej niezrównany.

Bez śliwka kapusty pomyślenia – bigos (Bigus). A co pyszne domowe na wakacje buraków sałatka z suszonych śliwek!

Dodawanie śliwki mięso zwykle osobny problem. Kiedy odkrył, że słynne amerykańskie danie „grill żeberka”, które, niestety, są one przygotowują się do stosowania „płynnego dymu» (liquid) – dym chemiczny koktajl staje się piekło szlachetne danie, jeśli zastąpić chemię śliwek.

Przygotuj żeberka wieprzowe z suszonymi śliwkami i warzyw. Spróbuj, nie pożałujesz! Przepis na żeberka wieprzowe ze śliwkami lubisz.

Schabowe z suszonymi śliwkami

  • Wyjście: 2 porcje
  • Przygotowanie: 15 min
  • Przygotowanie: 30 min
  • Wytwarza się: 45 min
Share →