Schemat igieł skarpety dziewiarskich dla początkujących

Schemat igieł skarpety dziewiarskich dla początkujących

Szalik i rękawiczki. Zdecydowałem się związać skarpetki z przędzy jasnozielonej sam kolor.

Rozmiar skarpetki życie może się różnić w zależności od gęstości przędzy dziewiarskiej i rekrutacji wymagane liczbę pętli. Otrzymałem 60 pętle i podzielił je na czwartym mówił 15-cz pętle na związane gumy 2 * 2 (2 pętle twarzy, bełkot 2 oczka) wokół koła, w razie potrzeby, można dzianiny gumę i 1 * 1.

Łączenie gumy konieczne Dina, dzianiny kilka rzędów pętli twarzy (i dzianiny 10 wierszy).

Zwracamy się do dziania pięć, należy przetłumaczyć wszystkie pętle pierwsze i czwarte szprychy na szprychę (czyli 30 pętli), a następnie dzianiny 1 wiersz na ścianie pięć pętli twarzy, kordonek 1, itd

Dzięki połączeniu żądaną wysokość pięciu (w moim przypadku jest to 8 rzędów), podzielić (wizualnie) na 3 części: 7 * 15 * 8 (zostawić wszystkie pętle na jednej igły). W następnej serii pętli twarzy i dzianiny 7 rzędów 14 twarzy oraz 15 provyazyvaem pętli wraz z pierwszej pętli, trzeciej części pięty i rozszerzyć na drutach. Wyjąć pierwszą pętlę drugiej części obcasa dzia wszystkie szmer oczek, ostatni pętli drugiej części pięciu spojone z następną pętlę pierwsze pięć.

Rozwiń drutach i dzianiny w podobny sposób, jak zabrał będzie tylko środkowa część pięty, to jest 15 pętle.

Po piąte jest gotowa, na boki ścianie zatrudnić pięć pętli (trzeba przebić pętli drugą pięć szprych i pociągnąć nitkę z przodu cewki), a istniejąca pętla dzianiny.

Kolejny wiersz zacząć spadać: provyazyvaem wraz ubiegłym pętli najpierw szprychy i pierwszej pętli drugiego szprych (swap drugą i pierwszą pętlę tak, że drugi był do pracy), ostatnią pętlę szprychy trzecim i pierwszym kwartale z powodu okrągłym dzianiny 5 rzędów. Ponadto, wymagana liczba okrągłych drutach wierszy, w zależności od długości skarpety (okresowo może spróbować na piechotę, gdy długość małego palca, by dotrzeć na piechotę, można rozpocząć zmniejszanie).

We wszystkich 4 igły powinien być równa liczbie pętelek. Rozpocząć odejmowanie spojone drugi i trzeci pętli od końca pierwszego i trzeciego igieł do przodu i wzdłuż drugiego i trzeciego pętli w drugim i czwartym igieł. Pętla Bates w podobny sposób, w każdym rzędzie, tak długo, jak szprychy nie pozostanie dwóch pętli przez nich, aby rozciągnąć wątek, a następnie zebrać je pociągnąć wątek do skarpety i tam go naprawić.

Skarpety są gotowe!

Share →