Schemat ukośne bombki tkackie. Jak splot skośny tkania ... Baubles

Schemat ukośne bombki tkackie. Jak Baubles ukośny tkactwo splot: wskazówki dla początkujących

Dom i Hobby 24 czerwca 2014 26

Najlepszym sposobem, aby rozjaśnić obraz – używać dekoracje. Ostatnio szczególnie popularne różne bransoletki. Mogą być wykonane nie tylko złoto i srebro, ale także z innymi. Materiały.

Ponieważ nici nici mogą być tkane oryginalne Baubles bransoletka.

Jeśli wcześniejsze Bombki były modnym atrybutem hippie, ale teraz mają prawie wszystko. Kilka lat temu wrócił do mody wiele bransoletek na rękach. W rezultacie, bombki idealnie pasuje do tego trendu.

Robią to bardzo proste. Potrzebne będą nici nici jasne kolory, stadniny. Zwykle podczas tkania Baubles jest zamocowany na poziomej powierzchni do bransoletki płótno nie skręconymi.

Dlatego lepiej jest myśleć z wyprzedzeniem, co do ustalenia bombki. Wiele pin przypiąć je do powierzchni mebli tapicerowanych lub przywiązany do krzesła. BAUBLES może być również przymocowany do powierzchni stołu w szkockiej.

Bombki splot 2 sposoby. Po pierwsze – ukośne tkania najłatwiejszy. Wystarczy mu opanować zawiązanie węzła, który powinien być powtarzany w każdym rzędzie.

Bardziej skomplikowane tkanie — bezpośrednie. Dzięki niemu, możesz to zrobić nie tylko monofoniczne bransoletkę, ale płótno z obrazem.

Jak Baubles ukośny tkactwo splot: techniki dla początkujących

 • Zacząć określić długość włókien. Aby to zrobić, należy zmierzyć obwód nadgarstka i pomnożyć tę liczbę przez 4. To będzie długość każdego wątku podczas tkania. Weź wielobarwny wątek nici i pokroić 12 wymaganą długość. Co dwa wątki powinny być 1st kolor.

  Zakotwiczenie włókna tak, że ogon było zavyazochek. Najprostszym rozwiązaniem – odroczenie 7-9 cm od końców taśmy nici i skleić je do tabeli i zawiązać węzeł. Włókna są w lusterko – ten sam kolor na początku i na końcu serii.

 • Weave zacząć od lewej nici. Dostajemy to pierwsza w następnym wątku.

  Prawo tworząc pętlę. Obie nici przypominają cztery. Następnie koniec fabryce nici zgodnie z drugim gwintem. Wyświetla je w pętli po lewej stronie, co się z nami wcześniej. Zacisnąć węzeł. Kontynuować do mocowania pierwszego gwint lewoskrętny gwint przed końcem cyklu wiążąc każdy węzeł.

 • Po osiągnięciu końca tkania zmiany kierunku. Weź wątek w tym samym kolorze co pierwszy i zacząć tkać numer od prawej do lewej. Ponadto, podobnie jak w pierwszym rzędzie, że nakłada się pierwszy zwój na prawo od poprzedniego. Prawo tworzy pętlę. Obie nici tworzą kształt przypominający lustrzanego cztery. Fabryka Nici w poprzednim wątku i odcinek w pętli.

  Zacisnąć węzeł. Tkania nadal aż do końca cyklu.

 • Następnie zmienić kierunek i splot nici od lewej do prawej na innych.

  Kolor. Nadal splot tego systemu, aż do uzyskania pożądanej długości bombki nici dentystycznej, ukośne tkania. Na koniec gwintu związane z jednego węzła.

  Ogony-tych lub pozostawić luźny splot w prosty warkocz.

Schemat ukośne bombki tkackie: opis

BAUBLES ukośne tkackie może być przeprowadzone w taki sposób, aby uzyskać pewien wzór. Bombki Schemat ukośne tkackie zmieniać. Najczęściej są one napędzane w uproszczonej formie. Węzły są przedstawione schematycznie, dlatego ważne jest, aby w stanie odszyfrować obraz. Systemy czytanie pozwala zmieniać ukośne tkania nowych wzorów.

Zwykle, węzły są na schematach ze strzałkami.

Strzałka przedstawiający lewej do prawej – tak zwany węzeł bezpośredni. Wykonywane przy użyciu dwóch pozostawionych guzki. Do tego wątku umieszczonym z przodu obok, to jest wprowadzone.

Lewo tworzona jest pętla. Końcówka lewej fabryce gwintu pod wątku i produkcji w pętli. Knot dokręcone.

Ten sam wątek lewa wykonać kolejny tego samego węzła.

Strzałka pokazuje przekątnej od prawej do lewej w dół – montaż odwrócić. W tkania część gwintu w prawo. Weave od prawej do lewej.

Prawo wątek umieścić na poprzedniej. Prawo tworzy pętlę. Prawo fabryki nici w lewo i rozciąganie w pętli. Zacisnąć węzeł.

W ten sam sposób wykonywać prawo pracy gwint ten sam węzeł, krzyżując tymczasowego lewy pętlę.

Zygzakowata strzałkę przedstawioną w lewym górnym rogu do dolnego lewego rogu – wykonywane przez pozostawione węzłów pętli. Na początku po lewej stronie umieścić nić dalej. Lewo z pętli. Odcinek Temat na poniższej nici wątku w pętli. Lewa węzeł jest opóźnione. Zamień wątek – wątek pracuje teraz na prawo.

Ten wątek jest już spełnienie odpowiedniego węzła. W tym celu, przechodzimy do poprzedniego górnej nitki. Po lewej stronie mamy pętlę.

Rozszerz wątek roboczy pod głównym wątku i tej pętli, dokręcić.

Zygzakowata strzałka wskazuje kierunek od górnego prawego rogu do dolnego prawego – również wykonywane przez zmianę kierunku tkania i 2 węzłów. Prawo wątek zebrano ponad poprzednia rozciąganie w wątku utworzonego w prawym pętli. Zamień wątku – teraz wątek roboczy przesunął się w lewo, przed głównym. Wykonaj lewy węzeł – wątek pracy przedstawi główne lewej do prawej, osiągają w niej pozostało w powstałej pętli.

Zacisnąć węzeł.

W celu uniknięcia nieporozumień na zdjęciach węzłów, wystarczy przyjrzeć się na torze. Uwaga kolor okręgu, na którym strzała. Zwykle jest to kolor nici roboczej.

Następnie wygląd w miejscu gwintu tego samego koloru. Jeśli jest to przedstawione na lewo od głównego, a zatem będzie kompensowanie od lewej do prawej. Wreszcie, spojrzeć na obraz strzałki.

Jeśli to bez przerwy, to musisz wykonać sam rodzaj przędzy osnowy 2 guzka w dobrym kierunku.

BAUBLES nici ukośnym tkania może być przeprowadzane nie tylko nić do szycia. Jeśli nie ma ich pod ręką, możesz użyć cienkiego typ gwintu bawełna Iris. Ich zaletą jest to, że są one tańsze w wątku nici – są wystarczająco duży metraż. Kolejny plus – wygoda. Zazwyczaj nici do szycia musi być podzielona na segmenty o równej grubości.

Przędza bawełniana jest łatwiejsze ścinanie.

Bombki również ukośne tkania można zrobić z innych materiałów -. Wstążki i paski kolorowe skóry. Nawiasem mówiąc, pasek ze skóry zostaną zużyte na znacznie dłużej niż włókien.

Skóra może być niezależnie pokroić w wąskie paski lub użyć w kolorowe plecione wiązek skóry, które są sprzedawane do tworzenia wisiorki.

Wielu nie wie w co się ubrać bombki. Bransoletki te są na tyle uniwersalne. Oczywiście, tym bardziej prawdopodobne, że są odpowiednie dla obrazu w stylu boho. Jasne Bombki z ukośnym splocie doskonale nici z długich letnie sukienki z szyfonu i inne.

Tkanki płuc, z warstwowych spódnicach. Street fashion to również pozwala na korzystanie z tych bransoletek. Można je nosić do dżinsów i T-shirty, szorty.

Bombki ramowe z nici i każdy może. Do bransoletki potrzebujemy minimalną ilość materiałów i narzędzi – przędzy, taśmy, nożyczki. Istnieje kilka rodzajów tkania. Pierwszy Fenichka lepiej wypełniać proste skośne tkania – od lewej do prawej iz powrotem wykonane są z tych samych guzów typu.

Dowiedz się inne rodzaje tkania pamiętam podczas wykonywania podstawowych węzłów.

Share →