Schematy sadzenia truskawek na agrovoloknom. Jak nawozić truskawki ...

Schematy sadzenia truskawek na agrovoloknom. Jak nawozić truskawki i truskawki podlewanie eksplodował na agrovoloknom (kroplówka truskawka)

Jak sadzić truskawki na agrovoloknom?

Film do ściółkowania truskawek czarny rękawie 1.5m 100 uM – 100m

Agrovoloknom spready pokrywają się z zakładką 20-30 cm i zabezpieczona spinki do włosów. Następnie trzeba wykonać nacięcia w agrovoloknom pod siedzeniami (krzyża gniazdo 5×5 cm) dla serii dwóch linii zaleca się sadzić przy odległości między krzewami 25 cm i 40 cm między rzędami, odległość między rzędami 60 cm. W ten sposób będzie 7-serii. Program ten jest przeznaczony do sadzenia agrovoloknom z szerokości 3,2 m.

Następnie przejdź bezpośrednio do sadzenia truskawek. Lepiej posadzić młodych krzewów (jeśli nie jest w łóżko na wiosnę), w przypadku upadku, to lepiej korzystać z roślin, które są przylegające wąsy w tym roku. Na wiosnę będą one kwiat. Jest to możliwe za pomocą roślin uprawianych w glebie (pre konieczne do cięcia korzeni) i sadzonek hodowanych kubki. W pierwszym przykładzie wykonania, jest łatwiejszy do roślin i nie ma potrzeby, aby kopania głębokiego otworu.

Podczas korzystania sadzonki potrzebują głębszej dziurę, ale sadzonki zakorzenić się lepiej i szybciej. Doświadczenie pokazuje, że użycie drugiego sposobu zapewnia najlepsze wyniki, ale bardziej czasochłonne.

Następnie należy do utworów, zapewnienie swobodnego przepływu łóżek ogrodowych, a także dodatkowe umocowanie agrovoloknom do gleby. Jeśli nie agrovoloknom stawów, utwór jest lepiej położyć na nich. Materiał na torze, można korzystać z karty, i nadaje się również płyty chodnikowe, które mogą być umieszczone w pewnej odległości od siebie, w formie wyspy.

Truskawki opieki eksplodował na agrovoloknom, praktycznie identyczne z otwartym terenie. Przed kwitnieniem i po zbiorze przetwarzane są złożone Nawozy (Tseovit truskawki. Speedfol i in.). Bardzo dobre wyniki odnośnie truskawek wykazała nowy zintegrowany bio-stymulatora na podstawie kwasów fulwowych i substancji organicznych – agriful (Agritecno, Hiszpania). Ściółkowanie przyspiesza dojrzewanie przez 10-14 dni w porównaniu z uprawy konwencjonalnej.

Dla szybszego dojrzewania zaleca agrovoloknom białą pokrywę, z okresem dojrzewania jest skrócony do 5-7 dni.

Share →