Schematy splot zroszony naszyjnik

Schematy splot zroszony naszyjnik

W ostatnich latach, kobiety coraz częściej wybierają pięknej biżuterii. Oryginalny naszyjnik spojrzenie przewiewne wykonane z koralików. Dodać do dekoracji, może być uzupełniona każdego stroju do noszenia na spacer, imprezę lub pracy.

Naszyjnik z koralików «Koral»: Tkactwo jazdy

Musisz pracować koraliki i drut. Ilość materiału powinna być określona na podstawie jakiej długości i szerokości chcesz zrobić naszyjnik. W takim przypadku, jeśli masz wątpliwości, podjąć oboje do stracenia. Pozostałości może piękne kolczyki!

W ramach programu wyraźnie pokazuje, jak splot naszyjnik.

 • Zacząć zużywanie kulek stalowych 15, a następnie przechodzą przez ten sam przewód je ponownie w odwrotnym kierunku. Drut przez perełek 5/4 od krawędzi, aby oddział.
 • Drugi wykres pokazuje jak zrobić gałęzi na gałąź, zostało to już zrobione.

  Jeśli nosisz krople 4-5, a następnie przewód powrotu temu otrzymasz zwykłe oddziały, jak w pierwszym obrazie, drugiego systemu. I to jest możliwe do wykonania i pętle. Można podłączyć do procesu wyobraźni, i przeznaczyć do końca gałązki paciorkami kontrastujący kolor, większy rozmiar. Granulki mogą być także stosowane jako kulek szklanych!

 • Należy zwrócić szczególną uwagę na fakt, że w tym procesie nie opuściły luki między podstawą i gałęzi. Drut nie ciągnąć zbyt mocno, ale delikatnie połóż szeregi, które kiedyś były płaskie.
 • To cud, można uzyskać, jeśli zdecydujesz się na splot naszyjnik.
 • W przypadku, gdy kropelki nadal istnieją, mogą być rysunek obwodu 2 tkają piękne kolczyki. I wtedy masz dobry zestaw, który może być łatwo noszony na każdą okazję.

Naszyjnik z koralików dla początkujących: schemat tkania

Jeśli dopiero zaczynasz spróbować pracy z koralikami, to będziesz na pewno zwrócić uwagę na ten naszyjnik. Czas na produkcji zajmie sporo, ale będziesz mieć dobre oryginalne rzeczy.

Do pracy trzeba żyłki o 180 cm (upewnij się, czy kawałek przetwarzania, i Zapinka). Ponadto, trzeba koraliki w postaci kryształów, koraliki i paciorki oliwnej w kształcie.

Wykonujemy linię w połowie, zabezpieczenia przyszłości sukienka naszyjnik, a my nadal współpracować z dwóch końców linii w tym samym czasie. Na schemacie są oznaczone różnymi kolorami, dzięki czemu można łatwo zrozumieć i nie pomylić.

Kładziemy dwie kulki, następnie, potem trzy kryształowe koraliki i perełki w tym trzecim odcinku lewą linię końcową. Nadal splot ściśle według schematu. Wszystko to może być wyraźnie widoczne i zrozumiałe.

Po zakończeniu pracy, można się tutaj jest wspaniałe naszyjnik!

Ten naszyjnik może być wykonane jako prezent!

Naszyjnik z koralików «Koronka»: Outline

Musisz pracować pearl paciorki o średnicy 6 mm, kulki lub kryształy spalania o średnicy 4 mm, numer 10 i koralikami №11. Należy również monofilamentu żyłki lub z igłą.

 • Koraliki 12 numer 10, a następnie numer 11 2 perełki perła koraliki, i jeszcze raz, dwa koraliki №11 wątek pracy nitkuje. Wątek krzyżować i poprowadzi ich przez 4 duże kulki i perły. Pierwszy element jest gotowy, należy przejść do jego dekoracji.

  Aby to zrobić, możemy uruchomić wątku w czwartym kulki mniejsze, stawiamy na gwintu szlifowane kulki, a następnie wysłać ciąg w trzeciej bazy stopki i rozciąga się przez cztery kulki.

 • Kolejnym elementem jest tkana naszyjnik podobny do pierwszego, jednak należy pamiętać, że drugi element nie dekoracji. Oznacza to, że możemy zrobić biżuterię o jeden element.
 • Na wykresie nakreślona bardzo szczegółowo, więc wszystkie prace znajdują się w nim, porównać, to prawda to zrobić.
 • Długość naszyjnika jest regulowana zgodnie z własnymi standardami. Możesz zrobić naszyjnik długi, a można zrobić to tak, że będzie to szybka szyi. W takim przypadku, jeśli jeszcze materiał, z którego wplótł naszyjnik, można na ten sam schemat splot dodatki naszyjnik – bransoletka.
 • W przypadku sukcesu, można się tutaj jest piękny naszyjnik!

Naszyjnik "Babie lato": Tkactwo jazdy

Będziesz musiał pracować 8 małe koraliki i 7 dużych, wątek nylonu lub rybackiej linię, 30 g koralików. Perełki nie musi być w tym samym odcieniu. To może być żółty, złoty, brązowy barwy.

Krótko mówiąc, te odcienie jesieni, które Ci się najbardziej podobają.

W górnej części rysunku przedstawiono zasadę tkania małe kawałki do naszyjników. Nie powinno być 10 szt. Poniżej można zobaczyć jak splot duże liście. Powinny one również splot 10 sztuk. Postać, która znajduje się w prawym górnym rogu wykresu pokazuje jak trzeba podłączać liście razem.

Łącząc je w taki sposób, masz liści – Łódź.

Postać, która znajduje się w prawym dolnym rogu, zobaczysz, jak można splot naszyjnik przewód. Nie zapomnij, jej długość powinna być wystarczająca, aby móc zrobić węzeł!

Udekoruj koraliki naszyjnik.

Jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, należy mieć taki wspaniały naszyjnik!

Na pewno chcesz nie tylko splot naszyjnik, ale także należy uzupełniać swoje piękne kolczyki. Dowiedz się tkać kolczyki perełek proste. Po opanowaniu tej umiejętności, można tworzyć wszelkiego rodzaju dekoracji.

Jesteś kreatywny inspiracją!

Ten artykuł zawiera materiał z tej strony:

Share →