Ścisłe nail design w kolorze czarnym

Ścisłe nail design w kolorze czarnym

Czarny polski paznokci od wielu lat w otoczeniu różnych mitów i kontrowersji. Ktoś twierdzi, że czarne paznokcie, mogą sobie pozwolić tylko nastolatków, ale ktoś to je w karnawale lub elementów gotyckich. Wszelkie spory i wątpliwości w tej materii zostały rozwiązane dzięki znanej marki „Chanel”, ukazał się w jednej z linii kosmetyków do paznokci czarnym głębokim kolorze.

Czarny polski paznokci, nie ma wątpliwości, może być proste, eleganckie i wyrafinowane. Poza tym, że wygląda po prostu niesamowite, tylko na krótkich paznokciach. W tym przypadku, tylko trzeba przestrzegać pewnych zasad przy tworzeniu go, jak ten projekt wymaga najwyższej staranności i dokładności, oraz w przeciwieństwie do powszechnej świetle lakieru, ciemno, nie odpuszczamy najmniejszego zaniedbania.

Ten kolor będzie ujawnić wszelkie niedoskonałości, podkreślają nawet punkty asymetrii do wystroju każdego błędu.

Manicure z czarnego lakieru i jego funkcje

Przed przystąpieniem do rozpylania ciemny lakier, ręce powinny być bardzo starannie przygotowane – nie zmiękczający kąpieli, szczotka z krem ​​odżywczy, używając pomarańczowy kij lub noże do poruszania Zmiękczone naskórek, paznokcie starannie przyciąć, aby je krócej i zapewnienie im niezbędnej formie piły. Trzeba bardzo uważnie śledzić kształt płytki i symetrii; Kształt i długość każdej z nich należy same.

Najlepiej zrobić czarny manicure na krótkie paznokcie ostre i długie opuszki palców są bardziej odpowiednie na imprezę na Halloween. Optymalny kształt ciemnych kolorach – owalny lub kwadratowy, długość – nie więcej niż 4 mm.

Jeśli używasz ciemne kolory powinny używać specjalnej bazy. Powłoka ochronna zachowuje naturalny kolor płytki, nie dać jej żółkną lub ciemnieją po zmywacz do paznokci; Ponadto baza danych – jest to świetny tonik i środek ochronny do ręki. Więc nie zaniedbywać powłok ochronnych – jest integralną i obowiązkową częścią każdego zabiegi w salonie.

Jak zrobić ciemny projekt

 1. Odtłuszczone płyty, jak równowaga dla skórek lub krem ​​do rąk może uszkodzić zaprojektować i wykonać powłokę nie jest stabilny i krótkotrwałe.

  Aby to zrobić, optymalnie odpowiedni płyn do usuwania lakieru, który jest na tyle, aby zwilżyć wacika i delikatnie przetrzeć każdy palec.

 • Zastosowanie podkładu i dać go do wyschnięcia; pośpiech i niecierpliwość w tym przypadku może być powodem, że krótkie czarne paznokcie będą mniej trwałe.
 • Nałóż ciemniejszy odcień. Każda dziewczyna ma swój sposób i pewne umiejętności, ale zastosowanie tego koloru lepiej jest użyć uniwersalnego opcję – chude na twardej powierzchni, palmy z drugiej strony powinien leżeć nieruchomo na powierzchni.

  Nie jest konieczne, aby malować czubki palców lakierem „zawieszone” – może to powodować drżenie rąk, oraz błędy w stosowaniu wzoru lub powłokę. Czarny manicure, jak wspomniano powyżej, nie wybacza błędów!

 • Po czarne paznokcie są gotowe, należy je dokładnie wysuszyć – specjalnym suszenia, zraszanie go w inny sposób.

  Gdy płytki do wyschnięcia, kładziemy wykończenie – mocowania pokrywy, które dadzą dodatkowy blask i zachować Lewa, tak długo, jak to możliwe.

 • Nie jest zalecane do dekoracji czarny manicure, dodatkowe elementy – kryształy, rysunki i naklejki. Ciemny odcień – król kwiatów, jest samo w sobie wystarczające, i nadmiar wybaczy mu tylko. Jeśli wykonane prawidłowo, czarny design paznokci będzie korzystne uzupełnienie i wyruszył wszelkiego rodzaju, daje tajemnicę i wyrafinowanie.

  Jak zrobić świąteczny czarny manicure

  Błyszcząca powłoka monotonne ciemny dźwięk jest idealny do codziennego projektu. Ale czarny manicure po prostu ozdobić różne części i uczynić go bardziej uroczysty i elegancki. Twoja wyobraźnia może sugerować dużą liczbę opcji. I oferujemy Państwu kilka z nich:

  Sztuki paznokci.

  Maszyny i rysunki na temat krótkich paznokci mogą być różne, podstawowa zasada – obraz lepiej zrobić jasne kolory.

  Połączenie tekstur.

  Wygląda spektakularne połączenie elementów matowych i błyszczących geometrycznych, oprócz wykorzystania takich zmian może podkreślić narożnik lub czubek palca.

  Perełki i dżetów.

  Możesz wybrać kryształy innym kolorze lub rozmiarze. Można je umieścić zdjęcie lub kulki do dekoracji całą paznokci całkowicie. A jeśli małe kryształy i koraliki w kolorze czarnym, a następnie można bezpiecznie pokrycie wszystkich palec porady.

  Wygląd – jest po prostu niesamowite!

  Od czego nosić ciemne lakier do paznokci?

  Czarny lakier będzie wyglądać stylowo i modnie. Trzeba tylko pamiętać, że taka konstrukcja sprawia, że ​​obraz staje się bardziej odważna i agresywna. W związku z tym, że nie nadaje się na romantyczny lub biurowej stylu.

  Ponadto, ciemne będzie właściwe, w tym przypadku, jeśli strój jest zdominowany przez jasnych tkanin lekkich, zwłaszcza z kwiatowym wzorem!

  Share →