Ser Ciasto wielkanocne

Ser Ciasto wielkanocne

Inne danie chrześcijańska Wielkanoc Wielkanoc jest (ciasto) – twarożek ze śmietaną lub śmietaną, skompresowane w formie ściętej piramidy. Cerkiewno-słowiański jest nazywany "ssaków ogustevshee", Na boku jego boków jest przedstawiony na krzyż i liter "XB"Co to znaczy, "Wesołych Świąt",

Wielkanoc jest symbolem Bożego Grobu. Zastępuje Stary Testament na świątecznym stole baranka paschalnego, i przypomina, że ​​w czasie ofiary Starego Testamentu miały miejsce. Żydowskim zwyczajem zażądał ofiary krwi, ale sam Chrystus w ofierze samego siebie na krzyżu, więc potrzeba ofiary krwi już.

Pasochnitsu. Aby przygotować paschalną wymagane pasochnitsu – składana drewniana rzeźba formularz składający się z 4 płyt. W dwóch z tych końcówek, zaś w pozostałych dwóch – szczeliny dla występów.

Na większą wytrzymałość łap otworów są wkładane klinów. Na wewnętrznej stronie płyt wycięto liter "XB"Jak również wizerunek krzyża, włócznie, laski, ziarna porośnięte, kiełki, kwiaty – symbol cierpienia i zmartwychwstania Chrystusa.

Wcześniej Rosja odciąć kawałek Wielkanocy i przechowywać go jako lek. Na Białorusi, wtyczka od pasa suszone, waliło i wprowadzane do wódki – to jest jak Chroni przed czarownikami.

Ser Belt. Tak więc, na sernik powinny być świeże i suche, jednorodne. Był dwa razy przez sito, a następnie z masy powietrza z twarogu gotować Wielkanoc, gotowane lub gotowane. Nie możesz tego przegapić pas ser przez maszynkę do mięsa, jak twaróg, puree przez sito, – powietrze, nasycone powietrzem; Nieodebrane samo przez maszynkę do mięsa – zmięty, kruszone, lepka. Odpowiednio, naczynia będzie miał inny smak.

Biczowanie twaróg masę zalecamy użyć miksera, a następnie ser zostanie wyemitowany i delikatny.

Krem pasa. Krem powinien być 30% tłuszczu, masło – miękkiego tworzywa sztucznego. Rodzynki mają uporządkować, dobrze wypłukać, wysuszyć na serwetce lub ręcznikiem. Migdały są czyste, posiekać. Jądra migdałowego jest łatwy do czyszczenia, jeśli zalać wrzącą wodą i pozostawić na 20-30 minut, następnie Peel łatwo usunąć. Następnie jądro suche i szlifować.

Kandyzowanych pomarańczy pokroić na małe kawałki, skórki cytrynowej, pikantne ruszt dodatków, takich jak kardamon i anyż, zmielić w młynku do kawy, przesiać przez drobne sitko. Zamiast tego można użyć waniliowy cukier waniliowy lub wanilię.

Mimo, że danie jest bardzo czasochłonne i dość drogie, ale ze względu na wakacje nie mogą być ignorowane żadnych kosztów.

Share →