Sernik ser Babcia (placki)

Sernik ser Babcia (placki)

Ponieważ nie wszyscy użytkownicy mają ten przepis okazuje się (można przeczytać w komentarzach), a wynik nie spełnia oczekiwań, ponieważ nie jest to klasyczny przepis, serniki, w którym w większości są przyzwyczajeni od dzieciństwa, polecam przepis gotowania "Klasyczne twaróg ciasta ",

Sernik ser Szczególnie nie podoba, ale został niedawno wizyty babci, że zmieniła swoje nastawienie do tego dania. Takie delikatne i pyszne serniki nie próbowałem, i syn, z których zachwyciły raz zjadł 3 sztuki. Serniki Grandma uzyskuje się przez powietrze, bardzo delikatne i smaczne.

I tajne tych cheesecakes w dużej ilości jaj i małą zawartość mąki.

Ciasto staje się tak cienka, że ​​jest to pierwszy pojawia się pragnienie, aby dodać więcej mąki do niego. Ale nadmierne mąki boli tylko serniki i uczynić je bardziej bita i gęste, ale nie dlatego, że z jaj serniki rozwalony w procesie prażenia i uzyskać bardzo delikatny. Ten przepis może być stosowany jako podstawa, ale jego smak w tym naczyniu, można dodać do smaku.

W ser serniki można dodać wanilię, rodzynki, suszone morele i śliwki plastry, skórkę z cytryny, wapna, pomarańczowy, a także starte jabłka i małe plasterki brzoskwiń lub moreli. Serniki bardzo lubią różnego rodzaju słodkich dodatków i sosów. Z serniki łączy śmietanę, miód, wszystkie rodzaje owoców jagodowych i konserwy, dżemy, syropy i sosy.

Ponadto serniki można otrzymać jak słonych przekąsek, ale to już inna historia.

Przepis Wideo: sernik z sera

Share →