Sernik z jabłkami i cynamonem receptury z krok po kroku zdjęcia

Sernik z jabłkami i cynamonem receptury z krok po kroku zdjęcia

Uwielbiam gotować śniadanie, serniki, rób to często iz wielką przyjemnością. To danie jest korzystna, serniki, jak dzieci i dorosłych.

Ostatnio weszła w posiadanie informacji, że zawartość tłuszczu w serze grubsza, dzięki czemu jest przydatny w organizmie. P oluchayut, że nie powinniśmy całkowicie ignorować zawartość tłuszczu ser, i nie popadać w skrajności, przy użyciu tylko o niskiej zawartości tłuszczu. Wskazane jest, aby kupić sera o mały procent tłuszczu.

Jeśli dieta to pokarmy o niskiej zawartości tłuszczu, wystarczy tylko dodać łyżkę jogurtu. Pomoże to twoje ciało lepszego przyswojenia wapnia, a tym samym uzyskać pyszne i zdrowe ser.

Zakłada ser najbardziej wyróżniającym zawartości tłuszczu 3%. Wapnia i białka w nim zapisane, ale zawartość tłuszczu jest minimalna. W ogóle, zebrane przydatnych informacji, tym razem do tworzenia serniki otrzymałem 9% ser, pieczenia najbardziej go.

Ustawić gotowanie przepisy kulinarne serniki. Zostawiłem kilka opcji do przygotowania serniki z nadzieniem i bez niego. Gotuję z plackami z jabłek, raz postanowiłem spróbować gotować z nich serniki.

Wynik jest bardzo smaczne.

Cheesecakes przygotowane dla tej receptury uzyskuje się przy lekkim łagodnym smaku jabłkowym, która może być wzmocniona przez dodanie szczyptę cynamon ciasta.

Ilość tych składników uzyskuje gotowej cheesecakes 10-12 sztuk, w zależności od rozmiaru.

Aby przygotować ciasto serowe z jabłkami i cynamonem, musisz:

9% twarogu 400g

Jabłka 2 szt.

jajko 2 szt.

cukru 2 łyżki. l.

3-4 łyżki mąki. l.

szczypta cynamonu

Olej roślinny do smażenia

Jak gotować sera naleśniki z jabłkami i cynamonem:

1. Jabłka umyć, obrać i ruszt.

2. Twaróg przetarł z jaj i cukru, aż będzie gładkie.

3. Jabłka dodać twaróg i dokładnie wymieszać. Zalecane dodanie szczyptę cynamonu, w razie potrzeby, w celu zwiększenia smaku jabłka.

4. W serem i mieszaniny jabłek dodać mąkę i dobrze wymieszać na gładką masę. Z otrzymanej masy, z wytworzeniem serniki, a panierowane w mące.

5. Na patelni z olejem roślinnym smażyć z obu stron na pyszne ciasta z serem skorupy. Po rumiane bułeczki z serem, przykryć patelnię pokrywką i gotować przez 5-7 minut.

Wszystkie nasze ciasta serowe z jabłkami i cynamonem są gotowe!

Podawaj na ciepło z kwaśną śmietaną i miodem.

Appetit!

Materiał należy witryny cookfoods.ru

Share →