Sernik z pomarańczami

Sernik z pomarańczami

Sernik z pomarańczami daje bardzo delikatny, łatwe i użyteczne. To ciasto jest bardzo prawdopodobne, aby odwołać się do dzieci, przyciąga je do ich wyglądu i pysznym nadzieniem uderzający. To jest wybawieniem dla rodziców, których dzieci nie jeść ser.

Myślę, że to ciasto będzie im się zmierzyć.

200 g cukru;

100 g mleka;

4 łyżki. l. sok z cytryny.

Do dekoracji:

1 pomarańczowy;

1 opakowanie galaretki ciasto.

Pierwszym krokiem będzie przygotowanie ciastko. Aby ubić jajka i cukier. Dodaj olej roślinny, mąkę, skórkę pomarańczową i cytryny.

Na koniec, dodać proszek do pieczenia.

Wlać ciasto do miski, nasz średnicy 26 centymetrów.

Piec przez 15-20 minut w temperaturze 180 ° C. Ciasto gotowe fajne i jeszcze ciepłe moczyć sok pomarańczowy. Wyślij ciasto w lodówce, gdy przygotowanie nadzienia.

Żelatyna w zimnym mlekiem i odstawić. W misce trzeć ser z cukrem, dodać śmietanę i sok z cytryny. Pokonaj wszystkie mikserem, aż będzie gładkie.

Żelatyna, moczone w mleku, udał się do ognia i rozpuszcza, bez gotowania.

Galaretowatą masę wlać cienkim strumieniem do masy serowej i wymieszać.

Pomarańcze do napełniania skórki, filmy i partycji.

Zacząć budować tort serowy z pomarańczy. Na dnie formy dzielony ciastko statku, a następnie zmieszano połowę masy serowej. Na twarożek rozpostartymi pomarańczy, pomarańcze wypełnić pozostałą twaróg.

Wyślij do lodówki, aby zatrzymać wszystkich.

Gdy ciasto twardnieje, zacząć dekorowanie. Pomarańcze obrane, pokrojone w cienkie plasterki i rozprowadzić na torcie. Galaretka ciasto rozcieńczyć zgodnie z zaleceniami na opakowaniu i wlać im nasze pomarańcze.

Daj pyszny sernik z pomarańczy zamrożenia i przejść do degustacji.

Share →