Siedem tanie leki na przeziębienie, które zastąpią drogie leki

Siedem tanie leki na przeziębienie, które zastąpią drogie leki

Bardziej powszechne Kaszel – Wyższe ceny

– We wrześniu i październiku do sieci aptecznych nadchodzących sezonie, ludzie paniki kupić lekarstwo na przeziębienia i grypy, zarówno w profilaktyce i leczeniu funduszu – mówi Ekspert na rynku farmaceutycznym, szef Centrum Ekonomii Społecznej dla Davida melik-Guseinov. – Cóż, sprzedawca w takiej sytuacji nie wykorzystać szansę, aby zwiększyć zyski poprzez podnoszenie cen?

W rezultacie, z Mid-Autumn narzędzi kaszlu na półkach aptek wzrost cen średnio o 10 – 15%. Jednak nie wszystko jest lista podstawowych leków, które są regulowane przez państwo, ustalanie limitów marż handlowych. Wykaz obejmuje w tym popularne leki do łagodzenia objawów przeziębienia i grypy, na przykład, kwas acetylosalicylowy, paracetamol.

W tym samym czasie, bardziej «czubata» analogi takich leków – w postaci musującego proszku, spraye, etc. w stanie regulacji nie spadnie. I apteki mogą okazać się ich ceny, chociaż sufit.

INNE zwycięstwo podobne w

Same Farmaceuci przyznają, że w ciągu ostatnich 20 – 30 latach, niektórzy, zasadniczo nowe leki na bóle głowy lub zmniejszyć temperaturę nie pojawia. «Jeśli porównamy dużo droższych leków i ich analogi są tańsze, to będzie jak maszyna: podstawowy zestaw funkcji i nastrojone, z dodatkowymi opcjami»- Podaje przykład David melik-Guseinov. Tak więc, zamiast bez smaku lub gorzkiej pigułki można wybrać przyjemny smak drinka – do leczniczego proszku rozpuszczonego w gorącej wodzie. Zamiast bezpretensjonalny krople do nosa – spray w pięknej butelce z jasnym opakowaniu.

Jednak, jak samochód przejedzie niezależnie od ogrzewania foteli i analogi leki przeprowadzi swoją główną funkcję (przeciwgorączkowe, przeciwzapalne, itp), bez względu na kolor, smak, zapach, i w większości przypadków form.

Jeśli technologia wytwarzania nie jest uszkodzony, wówczas lek z samego środka czynnego (to jest środki analogi) mają taki sam efekt terapeutyczny dla ciała, niezależnie od różnicy w cenie, według lekarzy.

Panaceum przed wirusami?

Wspólnie z ekspertami, wybraliśmy 7 główne leki, które pomagają pozbyć się nieprzyjemnych objawów towarzyszących przeziębieniu i grypie: «zgaśnie skalę» gorączka, ból głowy, zatkany nos i mocno kaszel. W tabeli można znaleźć więcej drogich leków i ich analogów – Leki z tej samej substancji czynnej, ale za cenę znacznie tańsze.

Środki przeciwwirusowe, które są gwarantowane do wyleczenia mógł bardzo zimno, nie ma na liście. Jak to możliwe?

Na temat skuteczności leków dla ARI (ostre infekcje wirusowe dróg oddechowych), teraz na całym świecie debaty. «Zimno nie jest tylko jeden, a nawet nie 10 wirusów – istnieje siedem różnych rodzin, z których każdy ma podrodziny i wszystkie rodzaje ponad dwieście!», – wyjaśnia skalę problemu Profesor John Oksvord, wirusolog z Queen Mary, University of London. W tym samym czasie, wirusy kilka własnych elementów, które mogą mieć wpływ – te podstępne patogeny osadzone w komórkach człowieka, wykorzystując je jako materiał do własnej reprodukcji.

Share →