Siostry na kolczyki!

Siostry na kolczyki!

Witam wszystkich! Nazywam się Zoe numeryczny. Cieszę się, że po prostu spojrzał w moim domu!

Mieszkam w Moskwie i od kilku lat zrobić biżuterię z koralików i Sutasz, kamieni!

Cieszę się, do pracy na zamówienie, i bardzo wdzięczna wszystkim moim zamówiła dla swoich pomysłów (czasami trudne do wykonania), ponieważ umożliwiają one nieustannie myśleć o nowych form, kombinacji kolorów, i nie dają miss. Spróbuj też znaleźć czas, aby realizować własne pomysły i sprzedaży gotowego dzieła.

Aktywnie uczestniczyć w wystawach, konkursach, publikują swoje prace w czasopismach ("Modny robótki"), Prowadzę kursy mistrzowskie i kocham to co robię!

Używaj wyłącznie wysokiej jakości materiałów: Japońskie koraliki nasion (w tym złota), kamienie szlachetne, elementy Swarovski, japoński wątek (! Bardzo silny), czeskie koraliki, skórzane, itp

Potrafię pisać tutaj lub zadzwoń – 8 (926) 034-70-18 – Otworzyłem rozmowę!

Z pomocą przyjaciół urodzonych w tym miejscu, i dziękuję im serdecznie za pomoc i udział! A także nadzieję, że odwiedzając go, pokochasz koraliki, jak ja kocham to!

Pamiętaj, aby patrzeć w szafie – nie jest prawdziwym skarbem kamienie, koraliki, cyrkonie – krótko mówiąc, wszystkie rzeczy, z których można zrobić fantastyczną dekorację! Jesteś pewny, aby znaleźć "jego" Kamień i będę zadowolony tłumaczyć idee i pomysły w życie! Miłego oglądania!

Jeśli masz jakieś pytania do mnie lub chcesz zamówić produkty z koralików, iść do mojego sklepu na terenie Targów Mistrzów

Ulubiony sklep

Share →