Skąd wiesz, że lubisz ludzi: objawy, pierwsza ...

Skąd wiesz, że lubisz ludzi: objawy, pierwsza komunia, przejście do uwodzenia

Sekcje psychologii uczestniczące w badaniu ludzkich zachowań, interpretacji gestów, mimiki i ruchów zwanych kinezyka i fizjonomii. Jeśli uważnie śledzić wypowiedzi, bo pojawiają się na emocjach, na sytuację ciała, ramion, nóg, można dużo powiedzieć o człowieku, jego nastroju w tej chwili. Można określić leżącej lub mówi prawdę, czy nie jest interesująca rozmowa, ale można dowiedzieć się, czy czuje sympatię do ciebie lub obojętności.

Zwróć uwagę na męskim spojrzeniem. Jeśli jesteś miły dla niego, on albo patrzeć na ciebie ukradkiem patrzy w dal, gdy spotkanie z oczami, albo będzie wyglądać dobrze, a uczniowie są rozszerzone. Jeśli uczniowie są wąskie, prawdopodobnie czuje się zupełnie przeciwstawne uczucia, choć nie można wykluczyć, że w jego oczach świeci słońce.

Szeroko rozstawione nogi sugerują również, że lubisz ludzi, a on chce osiągnąć wzajemne uczucia, instynkt pokazując genitalia. Te same środki, jeżeli osoba, położył ręce na mojej talii. i nawet zaczął kciuki za pas.

Zobacz, jak nogi są ludzie, jeśli są włączone w twoim kierunku, to jest to dobry znak. A jeśli jesteś w pokoju wyjątkiem są inne dziewczyny, oznacza to, że osoba, różnimy się od nich, a przede wszystkim lubi.

Kiedy mężczyzna mówi do dziewczyny, którą lubił, zmieniając prędkość i intonacji jego głosu. Język staje się głośna, pewny siebie, może wsunąć ostre nuty. W ten sposób młody człowiek, starając się udowodnić, że jest lepszy od innych członków silniejszą płeć, zaufanie i odwagę.

Jeśli wszystkie znaki widać, że troskliwego człowieka, a ty lubisz je też można spróbować umieścić relacji w innym kierunku. Ale otwarcie nie uwodzić go, zwłaszcza jeśli jest to pierwszy komunikat. Takie zachowanie może przestraszyć człowieka.

Niektóre dziewczyny są tak dobra znajomość jego twarzy i ruchów ciała, dość łatwo uśmiech, spojrzenie na tajemniczy facet zapomniał o wszystkim.

Wyrażenie zainteresowania dalszego rozwoju stosunków za pomocą następujących gestów. Drażni niedbale włosy, owiń je wokół palca, grać z kolczyk lub wisiorek. Zmień ton i prędkość mowy.

Niech twój głos będzie słyszalny cicho, delikatnie, nie za głośno. Może przypadkowo dotknąć człowieka, ale zrób to delikatnie i dyskretnie. Takie sygnały daje mu do zrozumienia, że ​​jesteś gotowy, aby dalej rozwijać swoje relacje.

Share →