Skaza: skaza u dzieci, objawy i leczenie skazy

Skaza: skaza u dzieci, objawy i leczenie skazy

Skaza – (Z greckiego -. Uzależnień, lokalizacja) – specjalny stan ciała dziecka, jest dziedziczona i charakteryzuje się tendencją do niektórych chorób, które są oparte na różnych reakcji alergicznych.

Skaza – to wspólne określenie dla młodych matek, często mylone z innymi chorobami lub, wręcz przeciwnie uważają, że stało się coś niezwykłego. Cóż, wypiekami na twarzy dziecka, lekko porysowana na karmienie dziecka suprastin, a tydzień później poszło … W rzeczywistości, skaza u dzieci. to nic innego jak Reakcje alergiczne. która jest pierwszą dzwon, ostrzeżenie o uzależnienia poważnych chorób, takich jak atopowe zapalenie skóry i łojotokowe zapalenie. egzemy i atopowego zapalenia skóry.

Przyczyny skazą

Przyczyny Pojawienie skazą u dzieci zróżnicowane. Skłonność do rozwoju skazy dzieci mogą być przyjęte, jak w łonie matki iw pierwszych miesiącach życia dziecka. Na przykład, gdy kobiety w ciąży lub karmiące narusza dietę poprzez jedzenie produktów giperallergennie – jaja, miód, owoce cytrusowe, owoce, jajka, przyprawy, marynaty, produkty w puszkach.

Przy okazji, u dzieci może skazy mają charakter dziedziczny. Toksykoza pierwszej i drugiej połowie ciąży, szkodliwe czynniki środowiska – środowiska, kurz, sierść zwierząt domowych, a także błędy w stosowaniu leku w ciąży – wszystkich sprawców skazą u niemowląt i dzieci.

Niektóre niemowlęta mogą pojawić się reakcje alergiczne nawet mleko z piersi. Zdarza się to rzadko, i ze względu na zastosowanie w mleku matki pochodzenia zwierzęcego lub w czasie ciąży lub karmienia piersią. Fakt, że białka mleka krowiego – podżegaczy alergii i niedostosowane grudnichka układ odpornościowy jest zbyt wrażliwy na nowe elementy.

Dlatego główną przyczyną wygląd skaza u niemowląt jest złe żywienie. Nie wyklucza takie czynniki, jak zakażenia, gdzie skaza nie jest spowodowane przez żywność i środki bakteryjnych lub wirusowych, które dostają się do organizmu z mlekiem grudnichka matki lub żywności, gdy dziecko się trzyma łyżkę. Alergia pokarmowa występuje podczas podawania mieszanki, w tym tych, które zawierają zbyt dużo cukru.

Skaza u dzieci może być przechowywany do 2 lat. Jednak w późniejszym okresie życia nieuchronnie prowadzić do alergii pokarmowych. jeśli jest uruchomiony lub źle traktowane.

Objawy

Dla skazą w dzieci o specjalnych objawów, kiedy zwracając uwagę na którym matki mogą podjąć kroki w celu zapobiegania powikłaniom. Więc, skóra staje się czerwone policzki dziecko, okresowo pokryte swędzące skalach brudne szare lub brązowe, które pojawiają się w formie maski na góry i koronę. Na łuszcząca się skóra głowy uformowane ciasto.

Pomimo higienicznych procedur, takich jak regularne kąpiele i opatrunku, pieluszkowe jest nadal mogą być suche i wilgotne. Baby twarzy dostaje charakter puffy.

Nie tylko zmniejsza elastyczność skóry, lecz mięśni. Pacjent skaza dziecko zaczyna pozostawać w tyle w rozwoju fizycznym. Układ pokarmowy reaguje niestabilne stołek z tendencją do biegunek. gromadzi się nadmiar tkanki tłuszczowej. Na część błon śluzowych jest blady, „język geograficzny”, czyli powierzchnia staje się ulga kosztem ostre białawe plamy.

W ciężkich przypadkach zapalenia migdałków są przymocowane, nosa, gardła, krtani i narządów wzroku.

Jako podstawę skaza dzieci są różne reakcje alergiczne, to jest zazwyczaj traktowane z leków przeciwhistaminowych, hormonalne, potem uspokajających i kompleksów witaminowych. Miejscowo traktowane łaźnie crust celandine, następny, nadmanganian potasu i naświetlane światłem ultrafioletowym. Uniwersalny dieta dla skazą u dziecka nie jest tak, ograniczyć lub wykluczyć z diety pokarmów bogatych w węglowodany, tłuszcze, białka i alergenów.

Korzystne jest gryki, sałatek i zapiekanek warzywnych.

Leczenie skazy

Kompleksowe leczenie farmakologiczne i dieta przyniesie pozytywne rezultaty, ale leki przeciwalergiczne, mają wiele skutków ubocznych. takie jak senność, które hamują proces rozwoju dziecka i funkcjonowanie narządów wewnętrznych. W przeciwieństwie do tych leków, nowe pokolenie sorbentu Polysorb jest bardziej skuteczny w leczeniu i zapobieganiu skazy.

Polysorb szybkie linki i wyjścia wszelkie alergeny. wprowadzając pokarmowa, albo wytworzone podczas trawienia. Dotyczy to również aktywnych biologicznie substancji biorących udział w rozwoju reakcji alergicznych – krążących kompleksów immunologicznych immunoglobuliną E, które są uwalniane do światła jelita za pośrednictwem naczyń krwionośnych i limfatycznych. Faza ciekła sokach żołądkowo-jelitowych, które osadzają się na błonie śluzowej jelita jest zasysany z powrotem do krwi.

Polysorb zwiąże i usunąć szkodliwe substancje, o ile nie pochodzą z ciała.

Ponadto, sam sorbent Nie jest wchłaniany do krwiobiegu, aby absolutnie bezpieczne. Skaza może wyjechać na „pamięć” o nadwrażliwości na życie wszelkich substancji i infekcje pokarmowe. Skutki długoterminowe skaza – wspólne. W tym przypadku, właściwości Polysorb jako najlepszy mechanizm filtrowania alergeny są niezbędne.

Sorbent pomogą zapobiec rozwojowi ciężkich alergii nie tylko wśród dzieci, ale także wśród młodzieży, jak i dorosłych. Polysorb poprzez jakości mikrobiologicznej środowiska przerywania całkowicie oczyszcza krew, eliminując w ten sposób przyszłe negatywne postrzeganie powtarzających się ataków alergenów.

Jest przewidziany do leczenia skazy u niemowląt, alergii pokarmowych i skaza u niemowląt w pierwszych dniach życia. Jeśli Twoje dziecko ma alergię pokarmową lub skazy, Polysorb może być stosowany jako środek awaryjnego. kiedy dziecko przypadkowo zjadł produkt, za który jest uczulony. Natychmiastowe wstęp sorbentu pomoc uniknąć niepożądanych reakcji alergicznej.

Podjąć leczenie Polysorb alergii oraz żywności i skazy, pokrzywka, wyprysk, łuszczyca, katar sienny, zapalenie krtani, zapalenie oskrzeli i astma oskrzelowa, konieczne jest średniej dawki dziennej. Dla dorosłych – 2-4 łyżki stołowe dziennie. Dla dzieci – patrz tabela poniżej.

Dawka podzielona na 3 dopuszczenia. W leczeniu i zapobieganiu alergii pokarmowej leki należy przyjmować z jedzeniem.

Tabela licząc dawek dla dzieci

Masy ciała pacjenta w kg

Share →