Skaza u dzieci - leczenie

Skaza u dzieci – leczenie

Skaza – chorobą bardzo powszechną wśród dzieci w różnym wieku. To ciągłe swędzenie, wysypka, która może doprowadzić do poważnych konsekwencji. Inne dzieci mogą mieć cokolwiek chcesz nosić żadnych ubrań, używać żadnych środków do opieki, ale nie mają żadnych reakcji alergicznych. Chodzi o to, że powody, dla zestawu skazą rozwoju, a także sposoby jej leczenia.

Skaza może pojawić się jako pierwszych dni życia, w okresie dojrzewania. Czasami skaza występuje u osób dorosłych. Istnieje kilka etapów, które występują z zaostrzeniami. Zazwyczaj skaza, która zaczyna się w młodym wieku, znika w czasie dojrzewania.

Niemowlęta skaza może być suche lub wilgotne. Skaza na sucho – zaczerwienienie, obrzęk, w niektórych miejscach, towarzyszy świąd. Skóry w obszarach dotkniętych wyschnięcia, skłonność do obierania.

Może pojawić się brązowy i rany, które powodują wiele troski o dzieci.

Płacz skazą – zawsze jest silna sąd wynikające pęcherzyków obrzęk. Bubbles pękać, powodując powstawanie obszarów wilgotnych, który dał nazwę tego rodzaju skazy. Skaza może przepływać z jednej postaci w inną, często towarzyszy niektóre z jego zakażenia, co wydaje pęcherzykowego ranę.

Skaza zwykle znika całkowicie do 15 lat. Wcześniej skaza wiek się nie powiedzie, rozlewa się w dorosłe stadium przewlekłym i nazwie Neurodermię. Skóry w obszarach dotkniętych stale swędzi, staje się bardziej gęsta, zawsze podrażniona.

Na twarzy, rąk, pachwinie pojawia się skaza, na wewnętrznej stronie ud.

Skaza może być chorobą dziedziczną, jeśli rodzice mają genetyczne predyspozycje do różnych reakcji alergicznych. Skaza może wywołać coś. Najczęściej ma to wpływ na występowanie żywności, produktów chemii gospodarczej, niektóre barwniki tkanin o różnej powierzchni, narkotyków lub bakterii.

Jeśli ten stan początkowy, a w niektórych przypadkach się astma, w ciężkich przypadkach, alergiczny nieżyt nosa i astma diathesis wystąpić jednocześnie i wymaga intensywnego leczenia.

Warto pamiętać, że skazą – Nie jest chorobą skóry. To tylko reakcja skóry na wszelkich bodźców zewnętrznych lub wewnętrznych. Zatem ważne jest, że leczenie tej choroby został zintegrowany. Musi przejść szereg testów, które mają zostać zbadane w celu dokładnego ustalenia przyczyny skazy.

Następnie lekarz ustali dietę, która zapobiega niektórych rodzajów produktów. Jest to środek tymczasowy, wszystkie produkty są wyłączone stopniowo wprowadzać do diety później, jeśli leczenie będzie skuteczne. Ale gdy takie ograniczenie jest konieczne.

Oprócz diety i leków, równie ważne jest, aby przestrzegać higieny. Dla dzieci, które są podatne na różnego rodzaju alergie, czystości wymagane w tych obszarach, gdzie dużo czasu spędza. Dlatego lekarz zaleci codziennie mokro, wietrzenie. W niektórych przypadkach, ze względu na zdrowie dziecka musiałby poświęcić rośliny i zwierzęta – nie zawsze ostre okresy alergiczne kompatybilne ze zwierzętami i pyłku, często tylko one pogorszyć sytuację. Równie ważna jest higiena osobista – jest codzienna kąpiel w wodzie miękkiej, stosowanie antybakteryjnych mydeł, szamponów i krem ​​zmiękczający i że łagodzi swędzenie koi skórę. Bielizna i ubrania dla dzieci nosi, proszek do prania lub hipoalergiczne środki, dobrze wypłukane i żelazo gorące żelazko na obu stronach.

To pomoże zapobiec rozwojowi niebezpiecznych grzybów, które mogą również zwiększenia skazy.

Skaza – choroby, które muszą być traktowane w sposób spójny i dokładnie przestrzegać wszystkich zaleceń lekarzy. Czasami to niezauważone, czasami w celu się go pozbyć, potrzeba lat. Wszystko zależy od stopnia zaawansowania choroby i aspiracji. Przy odpowiednim leczeniu skazy pozostawia żadnych skutków, a nie jest niebezpieczne dla dziecka, aby uważać na swoje dzieci i rozsądne korzystanie z alergizujących pokarmów i substancji.

Share →