Skurcz zakwaterowania (false krótkowzroczność)

Skurcz zakwaterowania (fałszywego krótkowzroczność) – nagle pojawia się i odwrócić utratę wartości, która wyraża się w niemożności zobaczyć obiekty wyraźnie na odległość, w wyniku nieprawidłowej pracy mięśnia rzęskowego oka.

Najczęściej rozwija się skurcz noclegi w uczniów i studentów do końca dnia w szkole. Odległość wizja staje się wyrazu, litery w książce niejasne. Człowiek traci zdolność widzenia wyraźnie na odległość. Przy jednoczesnym kontynuowaniu pracy w bliskim sąsiedztwie szybko rozwijać zmęczenie, ból głowy.

Niewyraźne widzenie skurcz noclegi może osiągnąć 1-3 dioptrii.

Cyclospasm może trwać od kilku godzin do sześciu miesięcy. W odpowiednim czasie leczenia przez lekarza okulistę jest warunkiem pozostaje niezauważone. Jednak bez opieki medycznej cyclospasm może iść z duchem czasu w tej krótkowzroczności.

Czynniki prowadzące do rozwoju skurcz zakwaterowania:

  • słabe oświetlenie w miejscu pracy
  • niewłaściwy tryb pracy i wypoczynku,
  • czytanie z bliskiej odległości,
  • długotrwałe oglądanie telewizji i działanie monitora,
  • ogólne wyczerpanie organizmu i oczu, osłabienie zdrowia.

  Jak jest cyclospasm

  Ludzkie oko może dostosować się do rozpatrzenia obiektów w różnych odległościach. Osiągnięto to dzięki obecności w oku obiektyw, który jest w stanie zmienić jego załamania obiektów energetycznych i skupić się na siatkówce.

  Kapsułka soczewki – główną soczewkę oka – łączy rzęskowego (rzęskowy) mięśni. Kiedy czytamy, albo spojrzeć na bliskich obiektach, umów mięśni, obiektyw staje się bardziej zaokrąglone i obrazu koncentruje się na siatkówce. Patrząc w dal mięśnie zrelaksować, obiektyw jest zamknięty.

  Podczas długotrwałego stosowania w bliskiej odległości, w ciemności, oczy męczą się szybko, mięśnie rzęskowe przeciążony, spazmiruet i nie może się zrelaksować. Rozwija fałszywe krótkowzroczność.

  Share →