Skuteczna dieta dla szybkiej utraty wagi

Skuteczna dieta dla szybkiej utraty wagi

Jeśli usłyszysz kombinacji „skutecznej diety dla szybkiej utraty wagi”, od razu zapomnieć o słowie „bezpiecznego” lub bardziej „użyteczny”. W dziedzinie utraty masy ciała są dwa przeciwstawne pojęcia. I nie ma znaczenia, ile publikacje nie były oświetlone na ten temat, zawsze będą fani darmowy lunch. I zawsze znajdą się tacy, którzy są skłonni do zaoferowania.

Obecnie sieć może znaleźć setki różnych diet i opinii na ich temat. Ale nigdy nie znajdziesz szybki i nieszkodliwy diety. Dlaczego nie pojawia się słowo „przyjazny”, a nie „skuteczne”?

Spójrzmy prawdzie w oczy.

Jeśli spojrzymy na problem z punktu widzenia wyników, szybkie diety wykazują takiego wyniku. Obiecał, 4, 5, i 7 kg na tydzień lub 10 dni, kobiety zwolniony. Innym problemem, który występuje z powodu tej utraty wagi i jak szybko potem odzyskać. Dlatego szybka dieta może być nazywany skuteczne.

A teraz o konsekwencjach. Aby zresetować ciągu ostatnich 7 dni 5 kg tłuszczu powinien czuć się nadludzką obciążeń, ponieważ musi spalić kalorie. Tłuszcz, który osiedlił się w organizmie, więc po prostu nie zniknie. A fakt, że wykluczenie z diety słodycze, mąki, tłuszczu itp tylko zapobiegać nowe formacje, ale stare trzeba gdzieś go umieścić.

Gdy sztywne dieta idziesz dodatkowe cieczy, a następnie zniszczone tkanki mięśniowej (ciało tak spędza mniej energii niż rozpad tłuszczu) i tylko bardzo mały procent tłuszczu.

I co się wtedy stanie?

Wtedy wszystko, co stracił, powróci. I być może większy rozmiar. I nawet jeśli nie zamierzasz zaatakować ciasta i babeczki. Tuż po tym stresu organizm zaczyna magazynować energię na deszczowy dzień. Ten gwałtowny spadek kalorii dla niego było równoznaczne z głodu.

Więc teraz, gdy chcesz go karmić prawidłowo, odroczy, odkładać i odkładać znowu jest to przypadek. I nawet odłożono kapustę świeżą.

Możesz podjąć ryzyko?

Następnie zaopatrzyć się cierpliwości. I jest to potrzebne.

Dieta Hollywood – to tylko panaceum dla kobiet w przestrzeni poradzieckiej. Jedna nazwa jest coś warte! O jej legendarne.

Popularnym mitem jest to, że jest na tej diecie schudnąć popularne gwiazdy Hollywood, martwe zawrotu głowy młodych kobiet tego świata.

Na przykład, uważa się, że po filmie Renee Zellweger Pamiętnik Bridget Jones, za który został odzyskany aż 13 kilogramów, rzucił je bezpiecznie przez to większość diety Hollywood. Chociaż inna aktorka źródłem schudła z pomocą popularne w Ameryce i Europie, diety Atkinsa na prawie 2 miesięcy, co jest znacznie bliżej prawdy. Przez zasługi diety Hollywood jest uznawany za smukłą sylwetkę aktorki Catherine Zeta-Jones i Nicole Kidman.

Jednak ta dieta nie jest, jest duże zapotrzebowanie i spopularyzowana w kręgach gwiazd aż do teraz.

  • Istotą diety jest wyeliminowanie z diety tłuszczów, węglowodanów i zmniejszenie całkowitego spożycia kalorii do 600-800 kalorii dziennie (i to jest po człowieka przyzwyczajonego do 2000-2500 kcal). O jakakolwiek aktywność fizyczna w czasie diety nie może być uznany. To prawie tyle kalorii, aby utrzymać normalne funkcjonowanie organizmu cały okres.
  • Nacisk na pokarmów bogatych w białka (mięso, ryby, owoce morza).
  • Nie zawiera soli, cukru i przypraw, alkoholu.
  • W ciągu dnia należy pić około pół litra wody.

Oczywiście, dieta Hollywood wyglądał nieco inaczej niż dziś. To był pierwotnie pomyślany jako krótkie, sztywne, niesymetryczne, ale smaczne. Dieta zawiera owoce morza, takie jak ostrygi i ananasów.

W ogóle, to jest znane i przystępne dieta dla „mieszkańców” czerwonym dywanie.

W Rosji i krajach WNP w tym menu, oczywiście, dostosowania ich możliwości. Jest mało prawdopodobne, że każda rodzina może znaleźć w lodówce kilka świeżych ostryg i krewetek. Dlatego odebrać produkt, skład odpowiedni dla tych, którzy są obecni w wersji oryginalnej.

Ale okazało się, wymiana nie równoważne, a zatem nie zmieniło i pożywne, kalorii.

Śniadanie w trakcie diety natychmiast dać wrogowi. Będziesz tylko obiad i kolację.

Obiad: kurczak lub jaj przepiórczych 2, 1 pomidor, filiżanka kawy lub zielonej herbaty (najlepiej liści).

Kolacja: Sałatka z kapusty i / lub ogórki, jaja (do wyboru w trakcie lunchu) i polgreypfruta.

Obiad: grejpfrut, jaja (do wyboru jako pierwszy dzień), herbaty / kawy (pierwszy dzień).

Kolacja: 200 g chudego gotowanego mięsa wołowego, ogórkiem, kawa / herbata do wyboru.

Share →