Skuteczne ćwiczenia na płaski brzuch w domu

Skuteczne ćwiczenia na płaski brzuch w domu

Pozdrowienia dla wszystkich. Dzisiejszy artykuł będzie poświęcony kwestii jak zrobić płaski brzuch szybko. Ten artykuł jest bardziej odpowiedni dla dziewcząt, ale młodzi ludzie mogą również być w stanie znaleźć w nim coś nowego.

Po tym wszystkim, aby żołądek był płaski i dopasowanie, konieczne jest, jak zrównoważony zbilansowanej diety i treningu fitness, a bez wiedzy o tych sprawach, szkolenia brzucha będzie bez znaczenia.

Prawidłowe odżywianie na płaski brzuch

Zalecane jest, aby trzymać się diety niskokalorycznej, zmniejszenie zużycia szybko węglowodany (węglowodany między wolą słodkie owoce i zboża).

Ograniczyć lub nawet wyeliminować:

  • Fast food i tłustych, wędzona kiełbasa, majonez.
  • Słodycze, ciasta, biały chleb i czekolada.
  • Alkohol: Napoje wysokokaloryczne i odwodnić ciała.
  • Sól: zachowuje płynów w organizmie, co może powodować nierówny rozkład tłuszczu i obrzęków.
  • Należy zachować picia reżimu. Powinny być spożywane w ciągu dnia 1,5 – 2,5 litra czystej wody, w zależności od masy ciała i ćwiczenia.

Aby przyspieszyć proces utraty wagi może olej lniany, przeciwwskazania, że ​​praktycznie nie występuje, więc może być używany na całym.

fitnessguides.ru/ovsyanye-otrubi-dlya-pohudeniya/.

Zasady i ćwiczenia na mięśnie brzucha technika

Tak więc, aby zrozumieć pytanie, jak zrobić płaski brzuch w domu, należy pamiętać o następujących zasadach:

  • Powrotem powinny być zaokrąglone, zgarbiony, bez zginania w pasie.
  • Wykonując wszystkie ćwiczenia powinny pracować tylko w izolacji mięśni brzucha, napięcie w dolnej części pleców i mięśnie nóg nie powinno być.
  • Ćwiczenia dla prasy do czynienia z dużą ilością powtórzeń, a ich celem nie jest budowanie masy mięśniowej i spalanie nadmiaru tłuszczu na brzuchu.

Możesz zacząć od 20 powtórzeń i stopniowo zwiększać ich liczbę. Uważa się, że w ogóle nie powinny być traktowane liczbę powtórzeń, i zrobić każde ćwiczenie, aż poczujesz, uczucie pieczenia w mięśniach.

  • Po każdym ćwiczeniem jest zalecane, aby rozciągnąć: może leżeć na brzuchu, unieś górną część ciała, aby skupić się na ręce, wziąć głęboki oddech i odchylić do tyłu, czując odcinek odpowiadający mięśnie.

Ćwiczenia na płaski brzuch w domu

Ćwiczenia do górnej belki mięśnia prostego abdominis

Pozycja 1. Rozpoczęcie: Połóż się na plecach, nogi zgięte w kolanach i umieść rozstawionymi na szerokość barków, stopy na podłodze, ręce za głowę związane w „lock” trochę się go trzymać, ale nie pomaga ruch, oparł łokcie na boki. Na wydechu, oderwać swoje ramiona i łopatki z podłogi i podnieść górną część ciała, z powrotem w tej rundzie, schab wciśnięty do podłogi. Wdechu wróć do pozycji wyjściowej.

Wykonywać każde ćwiczenie w maksymalnej szybkości, ale płynnie, bez szarpnięć. Dokonywanie 20 powtórzeń, zatrzymanych w najwyższym punkcie na rachunkach 8-16. Następnie, bez pomijania ostrze na podłodze, jakby leżał na „poduszce powietrznej” w małych tryska i jest to skorygować w górę znowu marudzić w skrajnym punkcie.

Pozycja 2. Rozpoczęcie – to samo, tylko skrzyżowane nogi zrelaksowany wskrzesił. Ćwiczenie jest podobna.

Ćwiczenia do górnej skośne

1. Pozycja wyjściowa: Połóż się na plecach, nogi zgięte w kolanach, ręce za głowę związane w „lock” łokcie są umieszczone z boku. Na wydechu, odcinając ramiona z podłogi i odwrócił się tak, że lewy łokieć do prawego kolana, aby dotrzeć do następnego są rysowane prawy łokieć do lewego kolana. Wykonaj 20 powtórzeń na każdej stronie.

2. Pozycja wyjściowa – to samo. Wyciągi jeden gięte nogi na podłodze i, jednocześnie podnosząc górną część ciała, starając się uchwycić kolano łokieć, a następnie powtórz to samo z drugą nogą. Ponad 20 powtórzeń na każdą nogę.

Ćwiczenia dla dolnych belek mięśnia prostego abdominis

Pozycja 1. Rozpoczęcie – połóż się na plecach, nogi wyprostowane, ręce wzdłuż ciała, pleców mocno do podłogi. Napinając mięśnie brzucha, powoli unieś nogi do kąta prostego z ciałem, a następnie spróbuj pociągnąć miednicę z podłogi, podnieść go tak wysokie, jak to możliwe i lekko powiesić w tej pozycji, nogi w tym samym czasie skierowane pionowo w górę. Następnie powoli powracają do położenia początkowego.

Start z 15 powtórzeń.

Pozycja 2. Rozpoczęcie – leżąc na plecach, nogi proste, ramiona rozciągają się wzdłuż ciała, i położył dłonie pod pośladki, w celu ustalenia talię i „wyłączyć” go z pracy. Na wydechu, zginać nogi jak najwięcej i napina kolana do klatki piersiowej, a następnie wdychać prostuje nogi do pozycji wyjściowej, ale umieścić je na podłodze i pozostawić równolegle do podłogi, na wysokości 5-10 cm.

Ćwiczenia na płaski brzuch i smukłą talię

1. Pozycja wyjściowa – Połóż się na plecach, kręgosłupa i dolnej części pleców mocno wciśnięty do podłogi, trwałe ostrza, proste ramiona na boki i leżą na podłodze. Nogi proste, są zamknięte i unoszona do góry pod kątem 90 stopni. Pominąć jedną nogę do boku i tylko lekko dotykając podłogi palcami, po prostu zawrócić.

Stopa na podłodze nie umieścić drugą nogę, pozostaje jednak mocno osadzony w pozycji pionowej. Można wykonać 20 powtórzeń pierwszy, potem drugą nogę lub nogi może pracować zamiennie.

2. Pozycja wyjściowa – to samo. Jednej prostej leg leżącego na podłodze, drugi jest unoszona. Pominąć podniesioną nogę w kierunku drugiej nogi (skrestnye), cel z palca do dłoni przeciwnym ramieniu, próbując łokieć i ramię z drugiej strony od podłogi oderwać. Delikatnie dotykając podłogi z palca, jak zastrzyki, powrót nogi do pozycji wyjściowej.

3. Pozycja wyjściowa – to samo. Proste nogi są zamknięte i unoszona do góry pod kątem 90 stopni. Pominąć obie nogi na bok, a następnie drugi, nie dzielić stopy na podłodze i nie rzucać. 10 powtórzeń w każdym kierunku.

Wideo ćwiczenia brzucha

Ale dieta dla kobiety jest suszenia najbardziej skutecznym sposobem, aby schudnąć, i dlatego, aby twój brzuch płaski, ale to dieta dla silnego ducha, tak aby rozpocząć spróbuj propozycje zawarte w tym artykule.

fitnessguides.ru/workouts/.

Share →