Skuteczne środki folk dla wszy - wszy

Skuteczne środki na wszy wszy ludowe

Skuteczne środki na wszy wszy ludowe. Wszy i wszy u ludzi, bardzo częstą chorobą. Nawet jeśli schludności, złapać je w samochodzie lub na ulicach. Dziś będziemy mówić o głównej wszy.

Ale są też i wszy łonowe szafy.

W miejscach, gdzie ludzie żyją stłoczone koszarowe, domów i innych. Szef wszy występują częściej, a więc można je łatwo podvatit. Wszy składają jaja na włosy, klejone je bardzo ściśle.

Tak, że nie da się rozczesać grzebieniem. Dzieci grzebień głowy, ewentualnie skórki występowaniu zapalenia i obshelushivany. W przedszkolach i szkołach są często odebrać pasożytów.

Leki apteka od wszy i gnid

Zaleca, aby osoby Nittifor, Cheremichny strumień wody Pair Plus, a nawet szampony dla psów i kotów z pchłami.

Napar na tarcie

Weź łyżkę ziela dziurawca, łyżkę wrotyczu i wypełnić swoją filiżankę wrzącej wody. Domagaj 06:00 w termosie, a następnie odcedzić. Rub powstały napar do włosów i skóry głowy.

Płukać włosy

Weź 300 g korzeni Saponaria. Posiekać, zalać wrzącą wodą. Potrzebował 5 litrów wody. Gotować przez piętnaście minut, a następnie pozostawić na 10:00, a następnie odcedzić. Przed użyciem podgrzać bulion. Umyj włosy smoły mydłem, a następnie spłukać bulionu.

Wywar należy zakwaszono kwasem cytrynowym przed użyciem.

Pocieranie piżmy

Weź dwie łyżki wrotyczu na litr wody. Zagotować wodę i zalać wrzącą wodą trawę. Domagaj trawę 03:00. Następnie natrzeć infuzji włosy i skórę głowy.

Przechowywać bez mycia trzydzieści minut, a następnie spłukać.

Tarcie z kory dębu

Take 5 łyżki posiekanej kory dębu, herbatę. łyżka miodu i zalać przegotowaną komponenty wodnych. Odstawić na pół infuzji godzin i pocierać do włosów i skóry głowy. Przechowywać traktowane włosy nie myje godzinę, a następnie spłukać.

Odwar z cytryny wszy

Wykonanie trzech cytryny na litr wody. Pokroić w plastry cytryny, zalać wrzątkiem i gotować przez 15 minut. Spienić włosy tar mydła, spłukać wodą z mydłem, a następnie spłukać włosy z wywaru z cytryny.

Chory – jest dość proste, ale lekarstwa – często o wiele bardziej skomplikowana. Tutaj, na mojej stronie internetowej, patrzymy na odzysku. Przeczytaj moje publikacje popularne receptur i metod leczenia i dostać się bezpośrednio do swojej skrzynki e-mail. Nazywam Zachar O. Zhuravlev, że poborca ​​ludowych metod leczenia, mieszka w miejscowości Ob region błogosławionego z nieskażoną przyrodą.

Mam coś do podzielenia się z wami i mieć coś, aby pomóc. Wystarczy wpisać w subskrypcji formularza e-mail, a otrzymasz wszystkie mój nowy rekord.

Share →