Ślub

Ślub

Zobacz nasze prace można znaleźć tutaj

Zapoznaj się z notowaniami na organizacji i przebiegu uroczystości ślubnych można znaleźć tutaj Organizacja wesela

Gdy wiesz dokładnie, co powinno być twój ślub. My tylko wiemy, że jesteśmy gotowi, aby pomóc Ci zrealizować swoje marzenia.

Poniżej zamieszczono informacje, które wydawały nam się opłaca. Będzie nam miło, jeżeli materiały te pomogą w przygotowaniu do idealnego ślubu.

Skontaktuj się z pytaniami, niż możemy – pomocy!

Trendy ślubne 2014

2014 ślub kolory – Sezon Wiosna – Lato 2014 obiecuje doprowadzić z powrotem do mody jasnych kolorach. Wyznawcy sezonu – kwasowo-zielony, seledynowy, różowy Gerbera, koral, pomarańczowy melon i wisteria. Zapraszamy do korzystania z tych kolorów, a będziesz na szczycie mody ślubnej.

Eko-styl pozostaje modny trend w sezonie ślub 2014.

Konstrukcja wykorzystuje materiały naturalne: drewno, głównie, papier, Sosna szyszki, kwiaty, warzywa i owoce. Ponadto, skrypt może sugerować obecność innych elementów przyjaznych środowisku, takich jak tkanki, „zielone” transportu (rowery, konie), świece, itp

Ślub w stylu vintage wciąż w modzie, ale główny trend jest antyki i pamiątki rodzinne. Jeśli przeżył takie przedmioty – bezpiecznie z nich korzystać (lub czynszu). Korzyści z każdej jednej epoki nie jest widoczny, ale gorący temat – znakomity retro romans i urok.

Roses – głównym atrybutem uroczystości ślubnej. Jednak, moda i tutaj przynosi radość – kolor tych symboli miłości może być niezwykła (na przykład kolor ulubionej nadchodzącym sezonie).

Symbolizm – Z ciekawych rytuały symboliczne może ciekawe dźwięki swojego ślubu. Pomyśl tylko czy na podobnym symbolicznym ideą łączenia się ze związkami, albo użyć starego i dawno zapomnianych tradycji ślubnej, interpretując go w nowoczesny sposób jego.

Kalambur – Kapryśny ślub z nutą subtelnej i eleganckiej humoru – kolejny hit sezonu weselnego 2014 nietypowe i ekstrawaganckie temat ślubu w scenariuszu, jego wystrój, miejsce będzie głównym tematem ślubu. Wybierz najbardziej niezwykłe miejsce na ceremonii lub miejsca, które będzie gospodarzem uroczystości – główną zoo, cyrk, autobus wodny.

Dodaj akcesoria ślubne w tym samym stylu – i twój ślub będzie niezapomniany.

Ciesz się szczęściem i będziemy pracować dla Ciebie! Zadzwoń do nas i przyjść!

Zobacz nasze prace można znaleźć tutaj

Zapoznaj się z notowaniami na organizacji i przebiegu uroczystości ślubnych można znaleźć tutaj Organizacja wesela

Share →