Smaczne ryby w parowcem

Smaczne ryby w parowcem

  • Fish bez kości (lub niewielką liczbę z nich) 1 sztuka.
  • Cebula 1 mały kawałek.
  • Masło kilka sztuk
  • Sól do smaku

A przecież trzeba się trochę folii.

Produkty przeznaczone są dla dzieci 3 porcje, czyli dwa małe kawałki ryby.

Jeden z najpiękniejszych, pyszne i zdrowe przepisy. Jedzenie, gotowane na parze, zachowuje więcej składników odżywczych niż w przypadku innych rodzajów gotowania, a także jego niepowtarzalny smak.

Ryby w podwójnej kotła jest bardzo pożywne danie. Szczególnie dobre są uzyskiwane przez kilka jesiotra i sandacza. Ryb morskich idzie również, ale z jednym warunkiem, musi ona zostać usunięta ze skóry, głowy i wyjąć żebra. W przeciwnym razie istnieje ryzyko uszkodzenia cały smak żywności jest przygotowany, a to nie może nie cieszyć się.

Rozważmy jeden z przepisów dziecięcych dla ryb w podwójnej kotła. Tak jak przygotować swoje dzieci, wziąć rybę z małą ilością kości lub filetów rybnych gotowych.

Smaczne ryby w podwójnej Gotowanie kotła:

1. Z przygotowanego szorowanie i wypatroszone, odciąć płetwy, głowę i ogon. Skórki, usunąć wszystkie pestki i pokroić na kawałki a la carte.

Jeżeli ryby nie są duże, w pełni uwzględnione w podwójnej kotła, można gotować w całości, więc może to być nawet ładniejszy służyć. Po prostu pocierać ryby z mieszaniną soli. Ale można dodać mieszankę przypraw, w zależności od preferencji.

2. Następnie należy wyciąć cebula pierścieni.

3. Kiedy jesteś gotowy umieścić ryby w kawałek folii. Położony na szczycie kilku półpierścienie cebuli i mały kawałek masła.

Share →