Sok brzozowy przysługę, recepty, zbiorów sok brzozowy

Sok brzozowy przysługę, recepty, zbiorów sok brzozowy

Sok brzozowy jest nie tylko cennym darem natury, ale także lecznicze.

Być może wielu z Was pamięta, jak w przedszkolu, zanim byliśmy traktowani na sok z brzozy. Pamiętam ten wspaniały napój jako boskie, który kochał przez wszystkie dzieci.

Obecnie w sklepie można kupić absolutnie żadnych sok lub nektar, ale sok z brzozy jest bardzo rzadko do nas. Ale trzeba przyznać, sok brzozowy jest nie tylko smaczne, ale również bardzo przydatne.

Brzoza – Lekarz z wielu dolegliwości.

Brzoza w starożytności czczony wszystkich Słowian. O niej śpiewali pieśni i składa się wiele bajek i wierszy. A w opowieściach często można znaleźć takie epizody, gdy brzozy pomaga bohaterowi.

Również dzisiaj można zobaczyć wiele parków i centrów brzozy.

Brzoza podoba opinii, aw upalne dni zapewnia cień nasyca powietrze z tlenem. A to drzewo działa cuda, pomaga osobie, aby pozbyć się różnych chorób i dolegliwości. Na przykład, kubki brzozy można stosować do leczenia zapalenia oskrzeli, zapalenie tchawicy, chorób stawów, jak również stosuje się jako środek moczopędny. A z liści brzozy mogą być gotowane mikstury, które mogą pomóc rozwiązać problemy z skóry, jelit, żołądka.

Chyba nikt nie wie, że węgiel aktywny jest tak dlatego, brzozy.

Korzystanie z soku brzozowym.

W soku brzozowym wiele składników – to taniny, witaminy, olejki eteryczne, polisacharydy (sacharoza, glukoza, fruktoza), pierwiastki śladowe. Innymi słowy, świeże, wiosna sok z brzozy – eliksir zdrowia, cenny skarb.

Zastosowanie brzozy soku znalazła zastosowanie w leczeniu chorób jamy ustnej i gardła, depresji układu odpornościowego w chorobach układu pokarmowego.

Sok z wyjątkowej piękności polepsza ogólny stan organizmu, usuwa kamienie z pęcherzyka, jest skuteczna w leczeniu raka płuc i oskrzeli i ma również działanie przeciwzapalne.

Brzoza sok może być stosowany, jako kosmetyczne.  

W trądziku, egzemy, nieczyste skórę należy oczyścić swoją skórę brzozy sok. Że będzie Ci szybko i trwale pozbyć się takich problemów.

Tradycyjne przepisy medycyny.

  1. Weź sok brzozowy – 500 ml. trzy sok z cytryny, a (bez pestek), przejdź do elektormyasorubke ze skórą. Ta mieszanka jest na zimny dzień w 2. Następnie dodać Miód lipowy – 200 gramów i umieścić z powrotem w lodówce przez dwa dni. Weź nalewki na maszynie pół uncji trzy razy dziennie przed posiłkami. Napój ten daje dostaw energii, dobry humor i radość.

    Zaleca się również, aby wziąć pod zmniejszonym ciśnieniem.

  2. Sok brzozy (1, 5 litrów), wlać owsa (1 szklanka) i umieścić ją całą do lodówki na godziny 8. Następnie należy umieścić wlew na wolnym ogniu i poczekaj, aż zostanie zmniejszona dokładnie połowę (objętościowo). Przebieg leczenia wynosi 30 dni, 3 razy dziennie przez 150-200 ml. narzędzie to zaleca się przyjmować ludzi, którzy mają problemy z ZHKTR.

Jak przygotować sok z brzozy.

Zbieraj sok musi być na koniec marca, kiedy brzoza budzi się z zimą zimno i zaczyna dać sok. Upewnij się, że można z szydła, który powinien być starannie pnia brzozy przebić. Jeśli sok zaczyna działać jako małe kropelki, a następnie można wykonać nacięcia i umieścić pojemnik na sok. Po płyn z tego nacięcia zatrzymuje kapaniu, konieczne jest, aby kolejne nacięcie. Z jednym dużym brzozy mogą być zbierane informacje litra soku brzozowym.

Wszystkie otwory i kawałki muszą pokrywać się z boiska do następnego roku brzozy ponownie dał nam wody lecznicze.

Sok z brzozy mogą być przechowywane w lodówce, ale nie dłużej niż 2-3 dni. W tych dniach nie traci swoje dobroczynne właściwości. I to może być Uvarov, zachowania, zamrozić lub zrobić napar.

Aby przygotować zdrowe i smaczne brzozy napar zacząć sok z brzozy należy przelać na czystym słoiku. W każdym słoiku umieścić cukier – 2ch.l. rodzynki – 4-5 sztuk, skórkę z cytryny – szczypta. Przykryć naczynie pokrywką i niech nalega. Gdy zajmie 3-4 dni leczenia napój jest gotowy.

Przechowywać w lodówce, należy zaparzyć.

Średnia drzewo może nam pomóc i wyleczyć większość z różnych chorób.

Share →