Spodnie męskie klasyczne wzór. Ciąg dalszy.

Spodnie męskie klasyczne wzór. Ciąg dalszy.

Rozpocznie się szyć.

Każdy chce nauczyć się szybko i sprawnie przyszyć. Jak osiągnąć dobre wyniki w szyciu? Odpowiedź jest prosta – używać więcej żelazko.

Każda złożona strona jest podzielona na wiele małych, jeśli są one sporządzone za pomocą żelaza Wynik końcowy będzie bardziej atrakcyjnym.

Zdobądź co najmniej fałdy spodnie męskie. Jeśli Priutyuzhit ich pierwszy określając poprawną formę, a następnie, gdy do szycia będzie czuć, że jest uproszczona. I tak w każdej operacji, stopniowo, po trochu, to pozwoli zaoszczędzić czas i wzrost Jakość szycia .

Spodnie męskie klasyczne wzór.

I jak je poprawnie.

Chcesz podobała mężowi nowe spodnie? Jesteś tutaj!

Jak powiedziałem, mój mąż patrzy na Technologia szycia odzieży męskiej jak svyaschёnnuyu krowy, z wszystkimi tego konsekwencjami. Dlatego tak rzadko odwołać się do mężczyzny wzór. No nie mogę słuchać trzygodzinny wykład na temat technologii wyposażony odzież męską!

Z drugiej strony, jestem bardzo szczęśliwy, że nie był ekspertem w dziedzinie odzieży damskiej, bo wtedy te zajęcia będą codziennie.

A dzisiaj, po długiej przerwie i przygotowania, proponuję Państwu pobrać i wydrukować spodnie męskie w stylu klasycznym. Formularz ten będzie służył Podstawą do szycia spodni z różnymi przykładami wykonania kieszeni.

Proste spodnie dla dziecka.

Dla chłopca z kieszeniami dla dziewczyn z haftem i aplikacją.

W naszej krótkiej kieszeni spodni aż cztery.

Bez względu na to, co nazywamy nasz nowy model – szorty. Bermudy lub krótki majtki. w każdym przypadku jest użyteczny do listy Dziecko na wakacjach. W strukturze naszych spodniach wiele kieszeni. który definiuje je jako należące do odzieży męskiej, ale jeśli nie uszyć kieszeń, to powinny one być w porządku i dziewczyna. bo w tym wieku, ale nadal w spodnie z gumką, różnica w liczbach można pominąć.

Share →