Sporządzenie bukiet balonów z helem

Sporządzenie bukiet balonów z helem

Bukiet z lateksu i folia helem balonów, prawdopodobnie najczęściej elementem Aerodesign. Są one używane do dekoracji świątecznego, a często są one zakupione dla dostawy. Ogromny plus prosty bukiet balonów helem – jest to, że w krótkim czasie uzyskać wspaniały prezent przestrzennego.

Istotą bukiet helu – lateks hel lub folii w bułce i małej masie przyłączone, lub do ziemi. Tak, bukiet może być podzielona na dwie części:

Bukiet bazowa

Po pierwsze, spójrzmy na pierwszej części – sam bukiet. To będzie piękny i harmonijny wygląd, jak gdyby wszystkie kulki w nim umieścić w porządku. Kilka schematy bukiety. Można je określić jako – drabiny i wierszy. Ochrona drabiny – kulki umieszczone jedna po drugiej w tej samej odległości. Oświadczenie piłki w rzędach – jeden pocisk lub grupy balonów są umieszczone na tej samej wysokości.

Korzystanie SEMPERTEX piłkę 12 ” odległość w wysokości 25 cm lub nie 30 cm.

1. Ułóż kulki w bukiecie helu.

Jeśli liczba kul w bukiecie dwa lub trzy. umieścili drabiny. Trzy kulki mogą być ułożone w warstwach – dolny rząd dwie kule, górny jeden. W przypadku stosowania w bukiet balonów w różnych rozmiarach większych piłka jest lepiej zainstalować na górze.

Ten bukiet jest dobrze uzupełnione niewielką kompozycji (podstawy) balonów – bukiet kwiatu lub rysunku.

Cztery pociski mogą być ułożone w rzędach i drabiny bukiet – Trzy kulki w tej samej wysokości, a czwarty z nich. Bukiet wygląd wygrane, jeśli czwarta piłka jest większy lub folia kształt.

Kontynuacja artykułu można przeczytać e-booka "Uwagi na temat balony"

Share →