Sposób czyszczenia srebra. Łyżka do jedzenia!

Sposób czyszczenia srebra. Łyżka do jedzenia!

Tekst: Ivan majsterkowanie

Srebrny – wygodne metalu co najmniej, ponieważ, oprócz swoich odmiennych właściwościach miłe dla oka i po prostu miło się, że ma właściwości lecznicze i zabijać szkodniki. Tak, zawsze możesz pachniał rodziny srebro na piłkę i przejść polowanie do, powiedzmy, wampiry. Chociaż, jak to jest lepiej oczyścić srebra i użyć je do innych celów.

Poza oczywistymi szlachty, srebro jest dość delikatna metalu. O gęstszej strukturze, złoto, srebro nie toleruje kontaktu z tlenem oraz ciała człowieka. to, co służy do utleniania, pokryte nieprzyjemnych plam. O taki sam, aby pozbyć się tych miejscach, konieczne jest czyszczenie srebra różnymi sposobami, których wybór zależy od dostępności odpowiednich składowych w dziedzinie, a dla próbek srebra.

Przed przystąpieniem do czyszczenia srebra, powinien dowiedzieć się, co smakuje.

Tak więc, jeśli chodzi o niskich próbek metalu – stopu miedzi, Czyste srebro jest to konieczne, za pomocą specjalnych narzędzi – To samo rozwiązanie Trilonu B, które mogą rozpuszczać się zielone plamy. Charakterystyczny wygląd na powierzchni stopów o niskiej jakości. I dopiero po pozbyć się tych plam, można przystąpić do usuwania zwykły czarny srebrny płytki nazębnej.

Amoniak pomoże czystego srebra

B oczyścić metodą srebrnej blaszki z przestarzałych, stosuje się roztwór amoniaku w wodzie. innymi słowy, – amoniaku. Jeśli twoja ulubiona wtyczka jest wykonana z czystego srebra, czy to wystarczy na około godzinę zanurzyć w cieczy odbijać. Jeśli godzina nie chcesz czekać, możesz zwilżyć w roztworze i jak powinien być traktowany z obiektem srebra, które chcesz przywrócić.

Amoniak może być stosowany nie tylko wobec omdlenia, ale także jako środek do czyszczenia.

Soda

Jeśli amoniaku w apteczce nie było, a ja chcę do czyszczenia srebra, mogą być stosowane do tego celu zwykłe sody. Przepis jest taki sam, jak amoniak – podejmuje się wodę (100 g) rozpuszcza się w niej i sody (30 g). Po kilku godzinach wszyscy ciemne plamy rozpuszczają się same. Aby poprawić efekt rozwiązania mogą doprowadzić do wrzenia i okresowo czyścić miękką szczoteczką.

Może być również stosowany w połączeniu z tkaniny nasączonej w roztworze, który jest wygodny w pracy ze srebra obiektów, które noszą subtelne wzór.

Ciąg dalszy na następnej stronie.

Share →