Srebrne wesele. 25 lat małżeństwa

Srebrne wesele. 25 lat małżeństwa

Dwudziestą piątą rocznicę ślubu stworzenia rodziny – srebrne wesele. Poszedłem z nazwy? Nic dziwnego, że pierwsza rocznica ślubu nazywa bawełniane, ponieważ jest bardzo cienki materiał, symbolizującej niestabilności uczucia młodej pary. Ale co roku coraz silniejsze uczucie, pragnienie bycia razem jest coraz silniejszy związek – wszystko harmonijnie.

Oto nazwiska i rocznice ślubu co roku coraz bardziej fundamentalne, i 25-lecia ślubu już nabywa wytrzymałość metalu, Przyciemniane metali szlachetnych – srebra szlachta.

Ale to nie jest pierwszy metal, który podaje nazwiska rocznice ślubu. Przez srebrnym weselu i były niklu i cyny i żelaza ślubu. Ale metale te nie należą do szlachetny, że symbolizuje tylko Unii zamek, ale nie jego szlachetność i piękno.

A mówią, że to 25 lat, że para była w stanie nie tylko utrzymać miłość, ale także, aby uniknąć wielu pułapek, w życiu rodzinnym, co ich uczucia szlachetne i mocne.

Tradycje ślubne srebrne

Według dawnego zwyczaju, na rocznicę ślubu para pewnością powinien dać sobą srebrny pierścień, który powinien być noszone na środkowym palcu prawej ręki (obok jednego, gdzie nosić obrączkę).

Rano, w dniu rocznicy ślubu należy rozpocząć próby z Srebrna, która jest realizowana w trzech etapach. Pierwsze mycie żona myje mieszkał lat, druga – wszelkiego rodzaju emocji i smutku, trzeci przygotowuje ich do rozpoczęcia nowego etapu życia. Każdy etap kończy wycierając ręcznikiem próbny.

Uroczysty wieczór może pójść retro, który będzie usłyszeć swoje ulubione utwory i piosenki małżonków. Miłym zaskoczeniem dla rocznic na wakacje może być «pokaz slajdów» lub plakat, który prezentuje najciekawsze i znaczące momenty ich życia razem.

Wcześniej w tym roku ślub położył trzy butelki wina, które objawia się w srebrnej ślubu. Pierwszym było przetestowanie męża, przyjaciela na stole – to zaczęło się pierwszego tosty, a trzeci był przeznaczony wyłącznie do małżonków – trzeba było pić na wieczór.

Na koniec jubileuszowego wieczoru para był eskortowany gości i usiąść przy stole nierozliczonych na filiżankę herbaty. Rytuał ten symbolizuje jedność małżonków herbaty.

Pokrycie stołu ślub w dniu uroczystości ślubnej, należy używać sztućców, stół dekoracji i cały pokój – srebrne wstążki, girlandy, wazony, posrebrzane, lakierowane.

Gratulujemy Srebrny rocznicę ślubu

Srebrne wesele – piękna rocznica, oznakowanie silny sojusz dwóch kochających serc, którzy byli razem 25 lat, mimo wszystko. W tym dniu, kilka powitał swoich znajomych i krewnych. Wiele dobre i oryginalne gratulacje znajdziesz tutaj:

Prezenty dla srebrnym weselu?

25 gości weselnych rocznica dać małżonkom srebrna:

  • dekoracje,
  • sztućce
  • okulary,
  • wazony i figurki,
  • malowanie klatek srebra,
  • wnętrze.
Share →