Środki ludowe dla czerwone plamy po trądziku

Środki ludowe dla czerwone plamy po trądziku

Jeśli masz do czynienia z trądzikiem, to w połowie drogi. Teraz konieczne jest, aby dbać o zaczerwienienie, która pozostała po trądziku.

Maska niebieskiej gliny plastycznej i oleju rozmarynu – skuteczne „śmietana” plam z trądzikiem

Aby pozbyć się śladów trądziku, przygotować następujące kosmetyk. Take 3-4 łyżki niebieski gliny, umieścić go w pojemniku niemetalicznych i dodać 5 kropli olejku rozmarynu. Następnie, mała ilość mieszaniny dodatku z zimną wodą, a następnie dokładnie wymieszać wszystkie (nie powinno być żadnych grudek). Powstały maska ​​miejsc po trądziku, stosować grubą warstwę równomiernie na oczyszczoną skórę twarzy. Zostaw to „krem”, aż wyschnie, a następnie spłukać mieszaniny ciepłej wody. Ta procedura jest zalecana raz dziennie, a wynik będzie widoczny pod koniec pierwszego tygodnia.

Ale pełny kurs „leczenie” czerwone plamy z trądzikiem trwa miesiące, a czasami dłużej.

Uwaga: tę mieszaninę silnie wybielić skórę kosmetycznych, dlatego należy nanieść równomiernie na całej powierzchni, w przeciwnym razie skóra twarzy będzie brzydki nierówny kolor.

Jak pozbyć się plam na powierzchni za pomocą miodu i cynamonu

Receptura tego wspaniałego środka plamy po trądziku to: mix 1 łyżeczka 1 łyżeczka miodu cynamon w proszku. Następnie otrzymaną mieszaninę stosuje się na skórę z defektem kosmetycznym i pozostawić na 17-20 minut. Ta procedura jest zalecana do zrobienia w jeden dzień. Ponadto, jeżeli produkty, które są uczulone na pszczoły, miód wymienić na białym lub zielonym gliny.

W tym przypadku, gliny zmieszano w równych proporcjach z cynamonu i mieszaninę reakcyjną rozcieńczono wodą do uzyskania pożądanej konsystencji.

Ta maska ​​nie jest zalecany dla tych, którzy cierpią na trądzik różowaty i innych chorób naczyniowych skóry.

Maska plamy po trądziku pomidorów

Pozbądź się czerwone plamy i ślady ich do pomocy maski pomidorowy. Dla niej, trzeba będzie dojrzały pomidor i 1 łyżkę skrobia ziemniaczana. Rozgnieść miąższ pomidora i wymieszać ją z zawiesiny skrobi. Następnie stosuje się mieszankę równomiernie na twarz i zmyć po 3-5 minutach.

Procedura ta jest najlepiej zrobić dwa razy dziennie: wynik będzie widoczny po 3 dniach. Jednak w celu osiągnięcia trwałych efektów procedury powinny być powtarzane codziennie przez miesiąc.

Ogórek „śmietana” plam z trądzikiem

Mielone lub pokrój w mieszalniku jednego ogórka, wstępnie czyszcząc ją ze skóry. W ogórka papka, dodać sok? z cytryny i dobrze wymieszać. Przygotowano mieszaninę należy nakładać na skórę i pozostawić na 2-3 minut, a następnie wyjąć miąższ, umyć i pokrycie kremów nawilżających.

Share →