Środki ludowe dla piegi na twarzy

Środki ludowe dla piegi na twarzy

W esnushki cechy manifestują się pigmentacji skóry. Najczęściej jest to wiek pięciu czy sześciu lat, a po trzydziestu piegi staje się mniejsza. Wiosną, latem i jesienią, gdy słońce jest bardzo aktywny, piegi stają się jaśniejsze w zimie – bledną. Pomaga pozbyć się ich w domu pomoże następujące przepisy:

W ivesti piegi pomóc mieszaninę jedną łyżeczkę soku z cebuli i pół szklanki kwaśnego mleka. Przetrzyj twarz z tej mieszaniny w ciągu dnia. Jeśli masz suchą skórę. Po tej procedurze, należy smarować skórę krem ​​odżywczy.

B Ainu łyżka żadnych kolońską zmieszaną z 1 łyżką soku z cebuli i rozcieńczyć pół szklanki schłodzonej przegotowanej wody. Przetrzyj miejsc uzyskanych balsam na twarzy, na której zaznaczono piegi.

P Przygotuj płyn z jednej łyżeczki soku z cebuli, jedną łyżeczkę soku z ogórka i jednej szklanki schłodzonej przegotowanej wody. Wytrzyj ją balsam twarzy.

AII jagód i roślin rozjaśnić piegi również pomóc. Wymieszać w równych proporcjach z następujących składników: sok sok porzeczkowy pozostawia nagietek, sok z cytryny i olej migdałowy. Smaruj skórę rano i wieczorem.

P Przygotuj roztwór sody, który wyświetla piegi. Wymieszaj 3 łyżki sody oczyszczonej i 1 szklankę przegotowanej wody. 1-2 razy dziennie, wytrzeć twarz wacikiem nasączonym w tym roztworze.

Z ok pietruszki jest dobry środek ludowej na piegi. Wytnij mały pęczek pietruszki, wycisnąć sok i wymieszać z taką samą ilością surowego mleka. Codziennie smarować skórę mieszaniny, pozostawiając przez 15 minut, a następnie płukanie wodą.

Ja, truskawki również pomóc pozbyć się piegów. Mash truskawki i stosować na twarz. Po dwudziestu minutach spłukać ciepłą wodą.

N Przed sposób opalania zaleca się mycia silnego naparu herbaty.

Sok z cytryny pomaga również pomaga usunąć piegi

P Przepis 1. Do tłustej skóry odpowiedni balsam tak: 1 łyżka soku świeżych ziemniaków zmieszanych z 5 kroplami soku z cytryny.

P 2. Maska Przepis piegi: Przygotuj roztwór jednej łyżeczki soku z cytryny, 25 g drożdży i jedną łyżkę surowej mleka. Wymieszać i nałożyć mieszankę na twarz. Po dwudziestu minutach zmyć maskę.

P Przepis 3. Kilka kropli soku z cytryny zmieszany z jednej łyżeczki soku z marchwi. Protiratte skóry, która ma piegi.

Przepis 4. Wymieszać P sok z połowy cytryny i pół szklanki mleka, kieliszek wódki i jedną łyżeczkę cukru. Ten lotion nadaje się do skóry tłustej.

P Receptura 5. Wymieszać sok z cytryny równe części i kwaśną śmietaną. Smarować twarz i zmyć po 15 minutach.

P płyny omimo i soki, do walki z piegami można używać wybielanie maskę. aby pomóc pozbyć się z nich lub uczynić mniej zauważalne.

Share →