Środki ludowe przeciwko zapaleniu oskrzeli dzieci

Środki ludowe przeciwko zapaleniu oskrzeli dzieci

Tradycyjna medycyna oferuje wiele receptur z różnego rodzaju chorób. Jest bogaty i skuteczne praktyki mające na celu leczenia kaszlu, różnych form zapalenia oskrzeli, zapalenie płuc, zapalenie migdałków, zapalenie gardła, astma i inne dolegliwości.

Na szczególną uwagę zasługują zabiegi dla dzieci. Po tym wszystkim, nawet przeziębienia u dzieci mogą dać poważne komplikacje i objawy zapalenia oskrzeli w początkowym etapie same jak infekcja układu oddechowego wirusa: złe samopoczucie, brak apetytu, bezsenność, gorączka i kaszel. To jest główną cechą zapalenia oskrzeli.

Po pierwsze, choroby jest suchy, później stała się mokra. Ważne jest, że jak tylko jest to możliwe, rozpoczyna się leczenie.

Pomoc lekarstwo zapalenie oskrzeli w ludowych środków dzieci dostępne i większość składników potrzebnych do przygotowania różnych środków, w każdym domu. Na przykład, jeśli zaczęła kaszleć można nasmarować plecach i klatce piersiowej dziecka topiony smalec. Jeśli nie jest w domu, mogą być stosowane olej roślinny z niewielką ilością terpentyny.

Plwociny przyspieszyć proces za pomocą 2-3 krople oleju migdałowego syropu, który powinien otrzymać kilka razy dziennie.

Pomoc uczta zapalenie oskrzeli u dzieci taki środki folk jak anyżu herbaty i anyżu kropli, a także wlewu brzozy lub sosny pąków, które zarządzają i silny kaszel, szczególnie jeśli w połączeniu z recepcji musztardą infuzyjnej, banków lub ciepłych okładów.

Oprócz herbaty, napary, aby zapisać dziecko kaszel, można użyć warzywa. Ziemniaki, cebula, rzepa i kapusta jest bardzo nie w porządku w leczeniu zapalenie oskrzeli u dzieci. These Are środki folk tylko trzeba gotować go w prawo.

Przygotować puree, dodać 1 łyżkę olej roślinny i 2-3 krople roztworu jodu. Powstała kompozycja miejsce na tkaniny i zastosować się do klatki piersiowej, a na wierzchu folią.

Sok z kapusty z dodatkiem cukru użytego do odkrztuszaniem. Muszą brać kilka razy dziennie 1 łyżeczka

Pomaga na kaszel świeżo sok z rzepy, które muszą pić 1-2 łyżki co najmniej 5 razy dziennie.

Bicie pojawił temperatura może być długa-fashioned sposób: sęk dziecko wódki i roztworu octu (stosunek 1: 1), otrzymując pić napar z rumianku i ciepło się ubrać do niej w propotel marzeń.

Uwaga: środki folk dla zapalenia oskrzeli u dorosłych są wymienione w art «Środki ludowe dla zapalenia oskrzeli »,

Share →