Staje mówił po angielsku gumki

Staje mówił po angielsku gumki

Staje mówił po angielsku gumki  – bardzo przystojny, łatwe do drutach. A co najważniejsze, nauczyć się dzianiny, prosimy o kontakt trwa mówił angielski zespół.

W tych słowach, oczywiście, istnieją pewne żart. Jednak zaleca się kontakt klasyczny beret.

Trwa to tak jak pokazano, skontaktowałem się z tureckiej przędzy na drutach: 40% moher i 60% akryl.

Jest cienka nitka, 100 gramów znajduje się 500 metrów od wątku, który jest dość dużo i ja trochę więcej niż połowę pasemka. Muszę powiedzieć, że guma brytyjska – wiążące wielkość i zajmuje więcej przędzy niż zwykłe grona.

Jeśli zdecydujesz się na przędzy na drutach grubsza wtedy trzeba 100 – 150 g, w zależności od wielkości jest twój trwa i ile wielkość ma dostęp do odnoszą.

Dla dokładnego rozmiaru beret musi dokonać pomiarów obwodu głowy 6 cali.

Na przykład, obwód głowy 56 cm, a następnie:. 56-6 = 50 cm na 1,5 gęstości pętli dziewiarskich w 1 cm, to będzie: 50 x 1,5 = 75 pętle.

Dla tych, którzy dzianiny mocno, należy wybrać 78 lub 80 pętli pętle.

W moim przypadku, przy gęstości tkania 3 pętle o 1 cm i obwód głowy 55 cm, obliczenia jest następujący: 55 – 6 = 49 cm.

Następnie, określ liczbę pętli na drutach beret: 49 x 3 = 147 pętle. Tak więc, należy wybrać 146 pętle, to lepiej, aby uzyskać parzystą liczbę na drutach pętli brytyjski krawędzi dziąseł i tym.

Rozpocząć na drutach beret z boku. Dzianina felgi szprychy numer 2 – jeśli cienkie włóczki i druty № 2,5 – jeśli wątek jest grubszy. Cokoły beret dzianiny elastycznej 1×1 lub podwiązkę.

Wysokość obręczy 3 cm.

Następnie przejdź do głównego pakietu: angielski gumy i zmienić na grubsze szprychy, na przykład, byłem sam bierze drutach szprychy № 3,5. A kto będzie na drutach beret grubszej przędzy, można dzianiny numer 4.

Jak Knit English gumę, już opisany jeden z jego artykułów, możesz kliknąć na link do artykułu i pamiętam, jak związać English gumę.

Drutach beret na wysokości głowy 10- 13 cm wysokość bez szyny. Jeśli chcesz wziąć nie było bardzo obszerne, polecam wysokość 10 centymetrów remisu. I nie tylko to.

Następnie nadszedł czas, aby przejść dalej i dzianiny guma 1×1 w 4 rzędach. A następnie zmniejszają się pętlę w ramach programu, który jest opisany poniżej:

1 wiersz: 2 oczka wzdłuż przodu u dołu, 1 pętla z przodu, 1 Zły pętli

2 wiersz: dzianina wygląda jak pętle, czyli pętle szmer – szmer, pętle twarzy – twarzy, odpowiednio.

3 rzędzie: dzianina 2 oczka wzdłuż przedniej dolnej, 1 Zły pętli, i tak cała seria

Wiersz 4: Dzianina jak oglądanie pętlę.

Wiersz 5: wokół dolnej rzędzie provyazyvaem 2 pętle razem

6 wiersz: bełkot pętle

7th wiersz: jako seria 5

Nr 8: 6 jako liczba.

Możesz powtórzyć serię 5 -8 w serii 1-4.

Inną opcją dla trzeciej, jest możliwe, aby zakończyć zajmuje dużo pętle. Dzianiny 1 – 4 serii w powyższym opisie. 5-rzędowa uruchomić w następujący sposób:

Wiersz 5: vyvyazyvayut długie pętle 1 drogę numer

Share →