Stepping klasę mistrzowską na tworzeniu skrzynek.

Stepping klasę mistrzowską na tworzeniu skrzynek.

Prawdopodobnie co dziewczyna marzy o pięknym pudełku, które mogą być przechowywane, takie jak biżuteria. Jest to całkiem ładne pudełko, można tworzyć własne ręce. Utalentowany ukraiński mistrz Irina Zyatkina w jego mistrza klasy mówi i pokazuje, jak zrobić taki piękny pole.

Irina Zyatkina – członek Narodowego Związku Sztuki Ludowej Ukrainy, członek ponad 40 prestiżowych wystawach. Irina zaangażowany w prace ogólnopolskim konkursie «Prezenty od ukraińskiej duszy » (Wspólna inicjatywa kanału «Ukraina» i grupa firm SCM), która potrwa do 01 sierpnia.

Etap 1: Do pracy niezbędne do przygotowania materiałów: karton (wziąłem list od starego albumu), PVA, kleju, czarny tusz do rzęs, kształt (blok drewna, tworzyw sztucznych kostki kształt może być wycięty z pianki), linijka, szczotka, ołówek, papier ścierny.

Etap 2: Wytnij paski o szerokości 3-4 cm, tekturowe (ja do 3 cm). To – wysokość twojej skrzynce.

Etap 3: Proszę pas kartonu wokół detalu.

Etap 4: Odciąć nadmiar długości taśmy. Krawędzie muszą przylegać do siebie. Taśma ta w żadnym wypadku nie będzie klej.

Etap 5: Klej nakłada się na drugą taśmy.

Etap 6: Klej pierwszego i drugiego paska. Po pierwsze, zamknięcie wspólnego. Następnie delikatnie wyciągnąć pasek wokół kształtu.

Musimy upewnić się, że krawędzie dwóch pasów dopasowanych i szczelnie sklejone ze sobą.

Etap 7: Dodatkowa długość jest odcięta. Podobnie, trzeci pasek kleju, a jeśli jest bardzo cienki karton, to jeszcze może dołączyć i czwarty paski.

Etap 8: Po wszystkich warstw kartonu sklejone, konieczne jest wstępne uformowanie wyschnięcia. Jeśli pojemnik jest mała, to suszy 3-4 godzin, a jeśli jest więcej – w tym dniu. Następnie konieczne jest, aby oczyścić krawędzie ściernym po obu stronach.

Krok 9: Teraz zrobimy pokrywę. Umieść obrabiany przedmiot na pudełku i wewnątrz okręgu. Okazuje się mniejszego pola prostokąta.

Te prostokąty należy wyciąć od 3 do 5 i przykleić je razem.

Etap 10: Teraz znów położyć kawałek na pokładzie i wyciągnąć na zewnątrz trochę więcej niż pole. A te pola trzeba zrobić 3 do 5 i skleić je razem.

Etap 11: Krawędzie wieczka musi otrzymać papier ścierny do mielenia.

Krok 12: Teraz kleju pomiędzy tymi dwiema częściami samej pokrywy. Pokrywa jest gotowy.

Krok 13: Dokonywanie dno. Na koniec skrzynki Marginalia stosowanie kleju.

Etap 14: Połóż pudełko na płyty i cieszymy się, gdy wyschnie. Nadmiar tektury odciąć nożyczkami.

Etap 15: Klej drugiej warstwy kartonu na dnie pudełka. W tym celu, w dolnej części okna, aby zastosować klej, umieścić pola na planszy, dobrze sprasowany i przekazania do wklejenia.

Etap 16: Nadmiar tektury odciąć nożyczkami.

Krok 17: Teraz musisz ukryć wszystkie nierówności, które będą widoczne po sklejeniu dno pudełka. W związku z tym, cięcie taśmy o innej szerokości 3,5 cm, lub 4. (szersza niż główny pas 0,5 cm.). Wklej urny raz ostatni.

Etap 18: Wystające krawędzie są odcięte.

Etap 19: Stash gotowy. Teraz musisz pokryć ją farbą. Farba może być: NC, PF, GF, olejów. Używam do tego celu czarnym tuszem zmieszanego z kleju PVA w równych proporcjach, a do klejenia i atrament, skręcić w wielu potrzeby dodać trochę miodu. Przepis jest w następujący sposób: wziąć 50 g kleju i dodać 1 4 z łyżeczką miodu, dobrze wymieszać, a następnie dodać 50 g tuszu do rzęs.

Masa ta może być pokryta z kilku pól.

Krok 20: Box pokrycie cienką warstwą i dać go do całkowitego wyschnięcia. Konieczne do pokrycia kilka razy (4-5), aż kasetka będzie jednolicie czarne. Wszelkie nieprawidłowości w polu można wygładzić papierem ściernym. Ale należy to zrobić tylko wtedy, gdy dobrze jest suche pole.

Zanim zostanie ponownie przykryć malowane tuszem kleju.

Pozostaje do malowania. Kalina zwrócić. Jagody rysuję pipety.

Po pierwsze jagody "położyć" tuż poniżej środka okna.

Reszta jagód ma półkole w dwóch rzędach.

Po malowaniu pole musi lakier – wszystko!

Stash gotowy. Pozostaje na pokrycie go farbą.

Share →