Stłuszczenie wątroby, leczenie środków ludowej

Stłuszczenie wątroby, leczenie środków ludowej

Stłuszczenie wątroby, leczenie środków ludowej

Leczenie stłuszczenia wątroby ludowych środków zaradczych

Wśród chorób przewodu pokarmowego lwia część problemów spada do zaburzeń czynności wątroby. Wątroba jest żelaza w organizmie, ale nawet najwyższa porażka z jej komórek do leczenia. Tematem dzisiejszego artykułu na blogu  — Stłuszczenie wątroby lub tłuszczowych choroby wątroby.

Mechanizm powstawania i objawy stłuszczenia wątroby

● Nasza wątroba jest głównym laboratorium biochemicznym jest odpowiedzialny za czyszczenie krew z pierwiastków toksycznych, które wspierają prawidłowy metabolizm. Nic dziwnego, że to się nazywa «Drugi serca» ludzka. Dlatego też nawet w przypadku niewielkiego podniesienia poziomu triglicerydów we krwi a obecnością więcej niż 5% tłuszczu w komórkach wątroby bardzo realnego zagrożenia dla całego ciała.

● stopniowe nagromadzenie tłuszczu w wątrobie zaczyna utleniać, przyczyniając się do rozwoju procesu zapalnego, ze wszystkimi konsekwencjami wynikających. Mimo to, stłuszczenie wątroby — proces odwracalny. Niebezpieczeństwo to «milczący» choroby polega na tym, że nie ujawnia się.

Prawie nie reagować na te choroby zwiastunów, takie jak nudności, ogólnego dyskomfortu, złe samopoczucie i osłabienie.

● Stłuszczenie wątroby zwykle przejawia się w kolejnym badaniu przez lekarza na inne choroby. Aby wyjaśnić diagnozę i znaleźć podstawowe oznaki odkładanie tłuszczu w komórkach wątroby, wystarczy przejść USG jamy brzusznej, jak również specjalne badania krwi i dalszych badań.

Przyczyny tej choroby

● stłuszczenie wątroby tłuszczowe mogą być osoby w każdym wieku, ale najczęściej u kobiet po 40−60. Przyczyny tej choroby jest wiele. Jest to naruszenie diety z nadmierną konsumpcją produktów tłuszczowych, nadużywania alkoholu i związanych z paleniem choroby przewlekłe, przyczyniając się do wzrostu zawartości «zły» cholesterolu.

● węglowodanów zwykle metaboliczny, lipidów i kwasu moczowego w obecności tłuszczu zaczyna nieprawidłowości w komórkach wątroby (hepatocytów). Ogólnie rzecz biorąc, zmiany te są towarzyszy nieprawidłowy wzrost ciśnienia krwi, otyłości lub cukrzycy.

● W związku z tym, należy wiedzieć, że stłuszczenie wątroby jest często bezpośrednią przyczyną chorób układu sercowo-naczyniowego. udar mózgu i zawał serca. Dlatego cukrzyk powinien znajdować się pod obserwacją medyczną na lekarza endokrynologa, zgodne z wyznaczonym diety i regularnie brać leki, utrzymania akceptowalnego poziomu cukru we krwi.

● Jeśli wysoki poziom cholesterolu jest niezbędne do ustanowienia lipidów (tłuszczów) metabolizm.

Leczenie zachowawcze

● Lekarz prowadzący zwykle do «oleisty» liver przypisanie pacjentów leki, które zmniejszają produkcję cholesterolu przez wątrobę. Takie jak Crestor i Lipitor. Jednakże leki te należy podchodzić ostrożnie, wybrać poszczególne dawki, tak, że nie komplikują się zawartość tłuszczu w wątrobie.

● W badaniach klinicznych lekarzy uciekania się do leczenia ze stłuszczeniem wątroby wykorzystaniem olejków fosfolipidy, które przywracają strukturę błon komórek wątroby uszkodzonych przez wprowadzenie do zawieszenia i zwłóknienia. Leki te obejmują produkty na bazie soi: phosphogliv. eslidin.

Essentiale forte. Essliver forte ; oraz w oparciu o szczepu grzyba: Floravit .

● W powyższych leków dodaje słodki cel. aminokwasy i witaminy. Uczestniczy lekarz przepisze je 1−Dwie kapsułki dziennie podczas posiłku, trzy razy dziennie przez trzy miesiące, jednego roku, dwóch kursów. Floravit dwa kursy w roku: wody przez trzydzieści dni na łyżce przed obiadem i oleju — przed śniadaniem na łyżeczkę.

Przeciwwskazania — kamica żółciowa.

● Dotychczas najbardziej skuteczne leczenie stłuszczenia wątroby i innymi chorobami wątroby rozważanych oset. ze względu na zawartość substancji czynnej — sylimaryny. Przemysł farmaceutyczny na podstawie tego cudu wydań lekarza sylimaryny Sedechyjasz Silimar, Kars, Sibektan, legalon. Te narzędzia przywracania dotkniętych komórki wątroby i zapobiec uszkodzeniu zdrowe.

● Sylimaryna neutralizuje trucizny, uszkodzone komórki wątroby, i nie pozwala im przenikać przez błonę komórkową. Gdy stłuszczenie wątroby z preparatów zawierających ostropestu zwykle przepisywany jedną tabletkę (tabletki powlekane, kapsułki) 2−3 gramy dziennie na pół godziny przed posiłkiem lub po wodę pitną. Czas trwania leczenia — 30 dni po 2−3 miesiące zabieg powtórzyć.

● Wśród dodatków dietetycznych istnieje drug Mariola (Mąka z nasion ostropestu plamistego), które biorą 3−4 g na dobę przez 1 łyżeczka zbóż, sałatki lub pół szklanki przegotowanej wody na pół godziny przed posiłkiem. Kurs — miesiącu.

● W przypadku leków na bazie naturalnych nadal Tykveol i Ovesol. i wytwarzany przez pszczoły robotnice pyłku «chleb»  dla larw karmienia – ambrozja. Fundusze te są bogate we flawonoidy, pierwiastków śladowych, witamin, nienasyconych kwasów tłuszczowych, pomagają wątroby przywrócić starą formę i uzdrowienie dla profilaktyki.

Środki lecznicze i zapobiegawcze, gdy stłuszczenie wątroby

● Jeśli masz lekarza stwierdzono stłuszczenie wątroby. trzeba będzie zasadniczo zmienić sposób życia. Najprostszym i jednocześnie skutecznego sposobu wpływania na zaburzenia metaboliczne w organizmie — Ten wzrost aktywności fizycznej. Fizjoterapia w zasadzie nie ma przeciwwskazań i nie ma skutków ubocznych.

● Zawiera aerobik, taniec, poranna gimnastyka, pływanie, spacery codziennie przez co najmniej godzinę. Nie mniej ważnym sposobem leczenia ciała — unikanie alkoholu i paleniem tytoniu. Wykonaj te proste zasady, a nie masz na co dzień przez miesiąc połknąć tabletki i odwiedzić szpitale.

● Eliminacja od żywności menu zawierające nadmiar cholesterolu: parówki, kiełbaski, olej z wątroby dorsza wołowiny i produktów spożywczych w puszkach, z konserwantami (dodatki). Cukrzyca i problemy z sercem nie powinny angażować się w tłuszczu i węglowodanów w diecie nie powinna być obecna smażone i pikantne jedzenie. Wątroba «kocha» każda ryba, nawet tłuszczu, ser, owoce, miód, płatki i sok z miąższu dyni.

Osoby z nadwagą czasu myśleć o skuteczne przeciwko otyłości.

Tradycyjne metody leczenia otłuszczenia wątroby

● pić małymi łykami gorących przez 30 minut przed posiłkami i przed snem, w terminie trzydziestu dni od wlewu oset nasion (200 ml wrzącej wody, łyżeczka surowców wytrzymać 20 minut). Można zwiększyć efekt obróbki przez zmieszanie z naparu pieprzowej.

● Drink miesięcy co godzinę na łyżkę bulionu w proszku z nasion ostropestu (wrzenia połowę objętości odparowania cieczy proszku nasion 30 grudnia w pół litra wody).

● Wymieszać równe części połączone nasion ostropestu, kwiatów rumianku, ziele, Helichrysum ziele dziurawca. brzoza pąki. 1 łyżka. l. Kolekcja napar o 1:00 w pół litra wrzącej wody. Weź szklankę bulionu, dodanie jednej łyżeczki. Miód dwa razy dziennie na pół godziny, aż 02:00 lub po posiłku. Kurs — 60 dni.

Te kursy w roku powinny być 3−4.

● Weź trzy lub cztery filiżanki dziennie bulionu  płatki owsiane i posiekane suszone gruszki (w jednym litrze wody zagotować szklankę suchych gruszek i cztery sztuki. l. kaszę, twierdzą, 03:00).

● Mix podjęte w równych częściach wagowych korzeni i owoców z dzikiej róży. pospolity zioła, dziurawiec, Viola tricolor i skrzypu. Gotować przez 10 minut, 1 łyżka. mieszaniny do filiżanki wrzącej wody, ostudzić i przecedzić łyżka. Na ¼ zlewki 4 g na dobę.

Share →