Straszne historie i mistyczne historie

Straszne historie i mistyczne historie

Weź mnie.

– Elena, jeśli tu jesteś, odpowiedz mi. – Jego głos był cichy, ale wyraźnie przeciąć ciszy nocy, i odbił gołe ściany na wiele lat pustevshey pokoju. W poluzadёrnutoe noszenia zasłon okna płynęły niebieskie światło księżyca w pełni. Jego promienie w przeciwieństwie do otaczającego ciemność ogarnęła delikatnie stare drewniane deski, utonął w twardej stos stary dywan i odzwierciedlają tylko na gładkiej powierzchni domowej tabliczką Ouija.

Nie po raz pierwszy Igor próbował odwołać się do jej duszy. Od tego dnia, jak na jego oczach, w tym samym pomieszczeniu pojawił się martwe ciało ukochanej, mierzona swingujące z sufitu, nie mógł myśleć o niczym innym. Jej śmierć zadał ból. Czy to był zły na niego?

Dlaczego zdecydowała się opuścić to życie? Dlaczego nie zabrać go ze sobą.

Od tego dnia w jego życiu było tylko jedno znaczenie. Myślał tylko o niej. Nie jeść i nie pić, nie spać. Był zainteresowany niczego: ani, Skąd ciało Helen, ani jak stracił przytomność, ani jak się obudził w środku pokoju, sam, nikt inny na tym świecie nie potrzebuje, i nikt nie ulubionym.

Pozostaje tylko jedno życzenie – aby zobaczyć jej dobre, kochające oczy świecące w świetle księżyca dwa szafir, poczucie głębokie poczucie błogiego spokoju. Jej poczuć delikatny, opiekuńczy, pełen ciepła i zaufania rzut oka. Nawet jeśli po raz ostatni.

Ale, jak wcześniej, tylko w odpowiedzi na jego pytanie przedłużono jedynie świst wiatru w szczelinach starego domu i skrzypienie wymiarową pod presją czasu zgniłych desek.

Share →