Strawberry Forest - 6 receptur przygotowania do zimy

Strawberry Forest – 6 receptur przygotowania do zimy

Owoce truskawki drewno jasne szkarłatny, słodkie i pachnące. Jagody zawierają 4,5—10 procent cukru, 0,8—1.6 — Kwasy organiczne 0.9—1.2 — Substancje azotowe, witamina C — 50—80 mg na 100 g masy jagód, garbniki, olejki eteryczne, pierwiastki śladowe, jak również lotne śladowych.

Truskawki, stosowany jako łagodny środek moczopędny, aby poprawić wydajność serca, choroby jamy ustnej i gardła.

Truskawki z lasu można gotować dżemów, kompotów, możliwe jest oszczędzanie.

Strawberry Jam

Jagody zebrane w tym samym dniu, wziąć, umieścić w misce, posypując warstwy z cukrem i pozostawić na 8—10:00, a następnie gotować do miękkości. Podczas gotowania, zastępca chłodzenie ogrzewanie: ogrzać jagody do wrzenia, a następnie zdjąć z ognia 15—20 minut, a następnie ogrzewano znów do wrzenia, gotowano przez parę minut — i tak kilka razy, aż gotowane. Dżem truskawkowy łatwo cukierki. Aby temu zapobiec, aby go na krótko przed końcem Dodano kwas cytrynowy.

Chłodzony dżem rozbudowany w ciągu dokładnie umyte i wysuszone banków.

1 kg jagód: 1.2—1,5 kg cukru, 1—2 g kwasu cytrynowego.

Kompot TRUSKAWKI

Przygotowany parzony jagody i umieścić w słoikach na ramionach. Wlać syrop cukrowy wrzenia jagody w bankach. 5—7 minut do spuszczania syrop, doprowadzić do wrzenia, a następnie wypełnić je banki, tak aby delikatnie wylewa na krawędzi szyi.

Natychmiast toczyć słoik i obrócić do góry nogami.

W przypadku syropu cukrowego 1 litr wody — 200—500 g cukru.

Kompot z truskawek-DRINK

Przygotowane owoce wypełnić słoiki jedną trzecią. Wlać syrop cukru wrzenia jagody w bankach, po 5—7 minut do kanalizacji. Wrzącej puszki syropu napełniania na krawędzi butelki, natychmiast zwinąć i obrócić do góry dnem do wystygnięcia.

W przypadku syropu cukrowego 1 litr wody — 200—300 g cukru.

Konserwy truskawki

Przygotowane owoce są ciasno upakowane, lekko potrząsając, w czystym, suchym, gorących słoików, zalać gorącą wodą, albo jeszcze lepiej — gorące napięte sok z tego samego owocu. Cover, 15—Zanurza się na 20 minut «szyja» w garnku z gorącą wodą i usuwania natychmiast rzucić. Pan wody nie powinna być zbyt wysoka — 80—85°S.

We wrzącej wodzie ugotować jagody, tracą kolor.

Truskawki w sosie własnym

Spłucz jagody i umieścić w misce. Możesz dodać trochę cukru. Po owocach da sok je ogrzać, bez gotowania, i umieścić w pół litra i litrowych kanistrach. Banki pokrycia pokrywy, umieścić w nagrzanym do 50°Z wody, doprowadzić do wrzenia i sterylizacji wrzątkiem 15—20 minuta.

Następnie zamknięte puszki, zmniejsz kołdrę i pozostawić do ostygnięcia.

1 kg jagód: 0.5—1 szklanka cukru.

Truskawki w soku z czerwonych porzeczek

Truskawki go, umyć, wlać sok z czerwonej porzeczki i pozostawić na 02:00. Po tym, doprowadzić do wrzenia (na jagody małym ogniu), wlać do sterylnych słoików i rolki.

1 kg jagód — 200 ml soku z czerwonych porzeczek, 300 g cukru (można bez cukru).

Nasi czytelnicy już – 2684504

Share →