Strawberry / Poziomka mochata

Strawberry / Poziomka mochata

Truskawka Synonimy: Strawberry muszkatołowy, Muskat Truskawki

W życiu codziennym, często nazywany truskawka truskawki (Fragaria x ananassa ). jednak nie jest całkowicie prawdziwe. Ta truskawka – niezależne typu (Strawberry lub gałki muszkatołowej).

W poziomek znaleźć w Europie, w tym rosyjskich lasów. Często nie, ale nadal można zobaczyć na działkach. W skali przemysłowej, jest również ograniczony uprawia się we Włoszech.

Powodem tego niskiego popularnością wśród ogrodników truskawki polega na tym, że roślina jest rozdzielnopłciowy. Dla owocowania rośliny żeńskie potrzebują zapylaczy truskawek z kwiatów męskich-sterylne kwiat, który nie daje owoce. Oznacza to, że całkowita wydajność niższe lądowań i możliwość samodzielnego zapylania, nie jest więc w czasie deszczu, gdy zmniejszona aktywność pszczół i trzmieli, truskawki związany gorsze niż truskawki.

Ponadto, truskawki kochający więcej wody niż truskawki. A jednak, radzimy spróbować rosnąć.

6 powodów do truskawek roślin:

1. To jest bardziej wytrzymałe niż truskawki.

2. Truskawka bardzo dekoracyjne: krzewy wyższe niż truskawki – do 40 cm, liście kwiaty wzrosnąć powyżej i nie ukryte pod spodem. A ona odchodzi – świeże zielone światło.

3. Chociaż truskawki są znacznie mniejsze niż te, truskawki, są znacznie smaczniejsza i mają wyjątkową zapach piżmowy. Kolor można zmieniać jagody – z czerwonego na karmazynowy z fioletowym odcieniem. To jest prawdziwy przysmak, który doda do różnych tabel.

4. truskawki użyteczne obese: zawierają one dużą ilość węglowodanów światła. Uzupełniania dostaw energii, nie będzie wpisać nadwagę.

5. Strawberry plony ramach częściowego zacienienia, gdy truskawki jest bardzo lekki.

6. Jagody dobre jak świeże oraz w korku.

Te truskawki odmiany

Dziś w działkach znajdują się tylko dwie odmiany truskawek.

Majka. Dwupienne odmiany, która produkuje wysokie plony tylko wtedy, gdy co najmniej jedną piątą zakładu – z kwiatów męskich, lub wspólnego z rodzaju lądowania Mediolan. Biało-purpurowe jagody o wadze do 3 g ma delikatny smak i bardzo aromatyczny.

Majka odporne na roztocza uderzeniowych i białymi łatami.

Mediolan. Różnorodność zagraniczny biseksualna, jak truskawki kwiaty, ale mniej owocne. Ciemne czerwonawo-purpurowe pachnące jagody luźnej przetargu mięsa do 6 g wagi.

Strawberry Milan bardzo wytrzymały.

Truskawki sadzenia gałka muszkatołowa

Share →