Streszczenia zajęcia w przedszkolu

Streszczenia zajęcia w przedszkolu

Witamy w „Mentor”!

Każdy, kto interesuje się takie tematy jak „Preschool edukacji” i „edukacji przedszkolnej” – Witamy!

Informacje na temat „Edukacja” w Internecie partii, „Przedszkole Edukacji” i „wczesnej edukacji” jest nieco inna, a nasz projekt został stworzony w celu zaradzenia tej sytuacji trochę.

Tutaj znajdziesz prawie wszystko dla przedszkola: streszczenia lekcji w przedszkolu, technik, różnych informacji dla nauczycieli i rodziców, a także szereg działań edukacyjnych dla dzieci. Możesz pobrać klasy abstrakcyjne z materiałów dydaktycznych przygotowanych, edytowane, aby pasowały do ​​celów, cele, treści programu i prowadzenia tej działalności z dziećmi. Wszystkie materiały są podzielone na różne kategorie.

Zajęcia dla dzieci:

Każda kategoria zawiera kompletne podsumowanie lekcji z dziećmi. Materiały są podzielone tematycznie i wiekowej: szkolenia w młodszej grupie (pierwszym i drugim najmłodszym juniorów grupy przedszkole), w średnim lekcje grupowe i lekcje dla wieku przedszkolnym – starszych i przygotowawczych grup. Większość działań są złożone (lub zintegrowany), ale przypisane do kategorii na główny temat.

Pracujemy na materiałach odniesienia dla nauczycieli, które będą zawierały zagadek, przysłów, powiedzeń, wiersze, różne ćwiczenia, zajęcia dla dzieci i fizminutki zgrupowane według określonych tematów. Pobierz podsumowania lekcji przedszkolnych i materiałów dydaktycznych do nich (zdjęcia, zdjęć i materiałów audio) jest bardzo proste – wystarczy, aby przejść do strony z każdej klasy, link do pobrania znajduje się na dole strony.

Aby uzyskać więcej informacji na temat sekcji strony:

Zajęcia w przedszkolu są podzielone na następujące części:

Rozwój języka

Sekcja zawiera streszczenia lekcji rozwoju języka, literatury i klas zintegrowanych w „Język” stronniczości. Większość badań na temat rozwoju języka dzieci w wieku przedszkolnym obejmuje z elementów działalności graficznej, wprowadzenie dzieci do natury i wszechświata, a także fizminutki, gry mobilne i dynamiczne pauzy.

Zapoznanie się z dziećmi natury

Synopses studiów kształcić się do konkretnych gatunków i całego zjawisk związanych z przyrody. Zajęcia na środowisko, a także część złożonego zatrudnienia związanego z tej sekcji. Wiele lekcje obejmują elementy mowy.

Zapoznanie się ze światem

Wszystko to i tak wprowadza dzieci w świat wokół nich, będzie tutaj. Zajęcia koncentrują się na obu konkurencjach indywidualnych oraz zestaw zjawisk. Wiele z tych działań są złożone (zintegrowany).

Matematyka

Nie będzie podsumowania lekcji matematyki dla przedszkolaków, zawierająca zadania i ćwiczenia na rachunek ustnej rozwoju logiki, zagadnień geometrycznych i innych elementów tej sekcji.

Działania reprezentacyjne (c) w przedszkolu

Synopses badań z ISO – rzeźby, malarstwa, aplikacji, projektowanie i różnych mieszanych i oryginalnej sztuki będzie tutaj. Ekspresyjna aktywność dzieci w wieku przedszkolnym jest również widoczny w wielu klasach zapoznanie dzieci ze światem i zapoznania się z naturą, a także w klasie dla rozwoju mowy.

Valueology

Materiały valeology zostaną zamieszczone tutaj. Lekcje o zdrowie i ogólny stan zdrowia, o strukturze ciała, hartowanie, fortyfikacji, higieny i innych.

Wychowanie fizyczne i rozwoju fizycznego dzieci w wieku przedszkolnym

Tutaj będziemy delegowania różne zajęcia dla dzieci, scenariuszy, gry mobilne, zestawy ćwiczeń, fizminutki, fizkultminutki, dynamicznej pauzy, plenerowych gier z elementami ćwiczeń, ćwiczenia, ćwiczenia palców i innych rzeczy, które należą do tej kategorii.

Praca z rodzicami w przedszkolu

Nie będą zamieszczane ciekawe artykuły i informacje dla rodziców, jak i reklamy formie i treści.

Zintegrowane i kompleksowe lekcje

Ta sekcja zawiera kompleksowe i zintegrowane zajęcia w innych częściach naszego serwisu. Odniesienia do tych notatek mają zarówno w tym, jak i "profil" Zajęcia sekcji. Synopses badań w tej dziedzinie z tej strony zawiera elementy (modelowanie, rysunek, projektowanie), znajomość natury, zapoznawcze z otoczeniem, rozwoju mowy, gry terenowe, dynamiczne pauzy i fizkultminutki.

Długoterminowe plany

Sekcja będą zbierane prospektywne, obudowy i harmonogramy dla juniorów, seniorów i środkowej, przygotowawczych grup przedszkola.

Zagadki, przysłowia, powiedzenia i wiersze dla klas

Dodatkowe materiały dla nauczycieli dzieci w wieku przedszkolnym: zagadki z odpowiedziami, przysłów i powiedzeń, wierszach, znakach, jak również wielu małych form literackich. Informacje są podzielone na tematy przydatnych do samodzielnego przygotowania do zajęć z dziećmi.

Pedagogika

Ta część strony będzie zawierać plan-konspekty z rehabilitacyjne materiałów szkoleniowych, aby wspólnie pracują pedagodzy i logopedzi, streszczenia i metod pracy dogłębnej z dziećmi z ogólnego niedorozwoju mowy lub upośledzonych obszarach mechanicznych materiałów do kompensacji grupy dyskusyjne, zajęcia z elementami i mnemotechniki pr.

Projekty w przedszkolu

Długoterminowe, średnioterminowe i krótkoterminowe projekty w przedszkolu i orientacji przedszkola wszelkiego rodzaju – eklogicheskie, edukacyjne, praktyki zorientowane dla wszystkich grup wiekowych i grup.

Reżimu chwile

Skrypty poranki i imprezy

Scenariusze dla różnych działań w instytucji edukacyjnej dla dzieci – matinees, rozrywka, gry, dramatyzmu i dni tematycznych.

Zabawy w przedszkolu

Różne kolekcje gier – dydaktyczny, działka-role-playing i ruchomych.

Prezentacje dla przedszkola

Gotowe prezentacje i półprodukty do nich – prezentacje multimedialne, prezentacje projektów w przedszkolu, prezentacje różnych klas lub skryptów, szablonów i grafiką, aby stworzyć własne prezentacje.

Dodatkowe materiały (inne)

Szeroka gama materiałów w jakiś sposób związane z edukacją i kształceniem przedszkolnym, ale nie znajduje odzwierciedlenia w innych częściach naszej strony można znaleźć w tej kategorii – artykuły, porady, porady i wiele innych.

Jakie informacje można znaleźć tutaj

Jakiś czas temu mieliśmy do czynienia z faktem, że ilość informacji na temat nauczycieli wczesnej edukacji wymagane do normalnej pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, jest bardzo niska, a dodatkowo stężenie przydatnych materiałów w pracy jest znikoma. Pedagog, przygotowując się do zajęć w przedszkolu, do spędzenia czasu na poszukiwanie, a nie zawsze skuteczne.

Co ciekawe ten serwis? Odpowiedź jest prosta – minimum nadmiarze, maksymalna potrzeby, można znaleźć prawie wszystko do przedszkola. Na przykład, należy wybrać z menu żadnej z kategorii, a otrzymasz komplet wymaganego materiału: gotowych podsumowania lekcji, zdjęć i aplikacji audio do nich i, w razie potrzeby, wszystkie informacje można pobrać pojedynczego archiwum.

Archiwum zawiera podsumowanie dokumentu jako Microsoft Word, wydane przez przepisy (motyw, przeznaczenia lub zawartość oprogramowania, sprzętu i materiałów, w trakcie zatrudnienia), fotografie i nagrania audio (dla klas, dla których jest to potrzebne – na przykład do zapoznania dzieci z natury).

Do tej pory, odcinki są podsumowania lekcji w przedszkolu na „znajomości dzieci w wieku przedszkolnym z natury”, „rozwój mowy”, „złożone (zintegrowane) klasy”, a także wskazówki dotyczące „Matematyki”, „s”, „wychowanie fizyczne” „valeology”, „ekologia”, z których każdy można pobrać jako plik zip, z tekstem streszczenia (dokument Word) oraz materiałów audio-fotograficznych (nagrane głosy zwierząt i ptaków, utworów muzycznych i utworów muzycznych, zdjęć). Pobierz klasy abstrakcyjne mogą odwiedzić odpowiednią stronę poświęconą konkretnej klasy. W niedalekiej przyszłości zostanie dodany zajęcia dla dzieci do rozwijania mowy, str. Działania, liczba działań zintegrowanych, scenariuszy i rozwijające zajęcia dla dzieci.

Jeśli masz chęć do wzięcia udziału w tym projekcie – napisz do nas, szukamy ludzi, którzy dbają o edukację i szkolenia przedszkolnym.

Share →